cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kamera da bu renk değişimleri normal mi a71

(Topic created on: 05-27-2020 08:32 PM)
833 Views
Anlıyorum
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar bu soruyu daha önce de sordum ama gerekli cevap alamadım hata raporu da yolladım dedikleri her şeyde yaptım Lakin hala böyle Sizler de böyle bir sıkıntı yaşıyor musunuz? A71

imageGece modu açık

image
Gündüzleri böyle bir sıkıntı yok
Gece modu kapalı

image

Şunu belirtmek istiyorum gelipte gece çekim modu şunu şunu yapıyor video odaklama yapıyor o yüzden renk bozuluyor tarzı yorumları kendinize saklayın, anlaşılan kamerası kötü olduğu için düşük ışıkta bu sonuçları veriyor, burdan tavsiyem fotoğraf çekmeyi seven biriyseniz bu telefonu(a71) almayın zaten pro modun da da iso ile oynayabiliyorsunuz sadece zaman ayarı vs yok 2020 yılı telefonlar gece çekim kalitesiyle öne çıkıyorlar bunun da gece çekimi ortada dxomark puanını görünce inanmamıştım çok bile vermişler, demekki.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Anlıyorum,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
MERHABA BU SORUN HDR DAN YADA ODAKLAMADAN DOLAYI OLABİLİR.
0 Likes
Anlıyorum
Active Level 5
Galaxy A
biri gece modu açık diyeri kapalı hdr de kapalı bir şekilde çektim
0 Likes
ElifMaya
Active Level 7
Galaxy A
ben anormal bişey göremedim. kamerayı hareket ettirdiğiniz için odak noktası sürekli değişiyor. ona göre de renkler değişiyor doğal olarak.
0 Likes
Anlıyorum
Active Level 5
Galaxy A
Ben iPhone da böyle bir şey yaşamıyorumdum resimler deki sol ve sağ alt taraftaki renkler?
0 Likes
DeadForest
Active Level 8
Galaxy A
Şöyle diyim sana gece modu dediğimiz olay aslında fotoğrafın renklerini açıyor ve biraz daha aydınlık yapıyor. A71 bu kadar yapabiliyor demek ki açmaya çalışmış rengi bozmuş fotoğrafı iphone da olmuyor dediğin hangi iphone
0 Likes
Anlıyorum
Active Level 5
Galaxy A
video için dedim o olayı o zaman şunu diyebiliriz a71 gece çekiminde tırt
DeadForest
Active Level 8
Galaxy A
Ya aslında bakarsan sonuçta yazılım ayni yazılım yani S10 veya S20 ye koyduğu yazılım da aynı şöyle diyebiliriz telefonun kamerası veya lensler gece için tırt
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Anlıyorum,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes