cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kamera asla ama asla verimli çalışmıyor. Donuyor.

(Topic created on: 08-09-2022 01:55 PM)
133 Views
AliKurt
Active Level 3
Options
Galaxy A

A72 telefonumda kamerada kasmalar oluyor. Zaten video veya fotoğraf arasında geçiş yaparken yavaş. Şimdi kameraya giriyorum, açılıyor. Çekeceğim yere getirip deklanşöre basınca sanki tuşa basmıyor. Hiç tepki yok. Fotoğraf da çekmiyor. Kapatıp açıyorum, sorun bildiriyorum ama olmuyor. Bir sonraki telefonum asla ama asla Samsung olmayacak. Bundan emin olabilirler. Bu sorunu da gidermedikleri sürece müşteri kaybedip duracaklar.

6 Comments
Galaxy A
Çözüm istiyorsan buraya yaz ama tepki göstereceksen buraya yazmanda fayda yok çalışanlar senin adına gidip samsung üretim fabrikasına bildiri vermezler kore sayfasına yaz tabi üstüne dururlarsa
0 Likes
AliKurt
Active Level 3
Galaxy A
Tepkiyi buraya yazmamdaki amaç samsung kullanan insanların başlarına gelecek olan şeyleri önceden görmeleri açısındandı.
0 Likes
Galaxy A
Teknoloji sonuçta insan üretimi illaki bir sorun olacaktır ve tabiki de şans eseri sana uğramış olabilir
AliKurt
Active Level 3
Galaxy A
Önceden sıkıntı yoktu, şans güncelleme ile geldi tabi.
0 Likes
Galaxy A
Anlaşılan şans kapıyı kırmış sağlık olsun
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AliKurt,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Tanılama > Testleri görüntüle > Kamera " bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize '' Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporunun nasıl gönderildiğini öğrenmek için linki inceyebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes