cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kamera Güneş İlişkisi

(Topic created on: 08-03-2020 09:18 PM)
372 Views
MBÖ
Active Level 10
Options
Galaxy A
Kamerayla güneşe doğru çekerken böyle bi yansıma oluyo kılıftan desek değil kılıfsız da denedim. Ama huawei p40 kullanan bi arkadaşa sormuştum sende var mı diye yok dedi.
A70 kullanan bi arkadaşımız deneyebilir mi?
Herkeste diğer tiplerde s10 vs. oluyor mu?
Teşekkürler 😅

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Eğer lensi temizleyip tekrar deneyin yada güneş ışının açısı tam kameranın lensine denk geldiğini çin yapıyor belirtiğiniz durum bir çok telefonda oluşabiliyor

Yâda kardeşim kamera lensinde çizik varsada yapabilir

View solution in context

Solution
ygtylc
Active Level 7
Galaxy A
S10 kullanıyorum,
Lensini gözlük beziyle falan sil bende de 2 3 gün silmeyip foto çekersem puslu ve ışığa tuttuğumda da öyle çıkıyor

View solution in context

7 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Eğer lensi temizleyip tekrar deneyin yada güneş ışının açısı tam kameranın lensine denk geldiğini çin yapıyor belirtiğiniz durum bir çok telefonda oluşabiliyor

Yâda kardeşim kamera lensinde çizik varsada yapabilir
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
doğru diyorsun o yüzden ama aynı açıyla çektirdiğim başka telefonda yapmıyor bence kamera camıyla ilgili bence kötü bi cam diye düşünüyorum başka a70 ler denerse çok iyi olur bakalım onlarda da oluyor mu? 😅
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
Tamamen lensin temiz olmasıyla alakalı Not : fotoğraf a70 ile çekildi
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
teşekkürler deneyeceğim
onorhn
Beginner Level 2
Galaxy A
merhaba A10s kullanicisiyim. telefonumu normal sesi açıklandı kullanıyorum. yani ne titreşim ne sessizde kullanıyorum. bu durum da kullanır iken deklanşör sesini nasıl kapatabilirim.
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
valla hiç uğraşma sessize al çek en kolayı boşver aramayı. biliyon nası yapılacağını 😅
Solution
ygtylc
Active Level 7
Galaxy A
S10 kullanıyorum,
Lensini gözlük beziyle falan sil bende de 2 3 gün silmeyip foto çekersem puslu ve ışığa tuttuğumda da öyle çıkıyor