cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

KAMERA

(Topic created on: 03-01-2021 08:02 PM)
233 Views
İdealistt
Active Level 1
Options
Galaxy A

Kamerada 48 megapixel özelliğim bulunmuyor,telefonum a51 kameramın ilk aldığım vakitlerdeki gibi güzel çekim yapmadığının da farkındayım lütfen çözüm bulun Samsung'dan soğumak istemiyorum.Neler yapabilirim?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Ayarlar > uygulamalar >kamera >depolama >veriyi silme işlemi yapınız sorun düzelir

birde kardeşim Ana kameraya açın ve 2 tane üst tarafta 3:4 var siz sol taraftaki 3:4 seçersiniz 48 mp olucaktır

View solution in context

Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba İdealistt,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir.

Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

h target=_blankttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kamera uygulamasını açtığınızda en yukarıda 3:4 ayarına tıkladığınızda 3:4 48 MP gibi bir ayarın olması gerekiyor, denediniz mi?

Screenshot_20210301-200338_Camera_1841.jpg

Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Ayarlar > uygulamalar >kamera >depolama >veriyi silme işlemi yapınız sorun düzelir

birde kardeşim Ana kameraya açın ve 2 tane üst tarafta 3:4 var siz sol taraftaki 3:4 seçersiniz 48 mp olucaktır
İdealistt
Active Level 1
Galaxy A
yok işte o da yok güncelleme son güncelleme
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kamera ekran görüntüsü atarmısın sana daha iyi yardımcı olalım
İdealistt
Active Level 1
Galaxy A
fabrika ayarlarına geri dön dedim anca geldi 3,4 48 megapixel seçeneği,bu sorun tamam ama ben telefonu ilk aldığımda da kameram güncel değilken daha net iyi çekiyordu bu sorun olan varmı
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
yazılımsal bir problem olabilir durumun incelenebilmesi için samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın
0 Likes
İdealistt
Active Level 1
Galaxy A
eyvallah gençler sağ olun. eyvallah...
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba İdealistt,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir.

Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

h target=_blankttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD