iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Kömürsüz Soba Gibi Yanıyor

(Konunun oluşturulma tarihi: 08-15-2022 02:10 PM)
_yusuf1
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy A

Cihazım Galaxy A70 bir süre kullandıktan sonra aşırı ısınmaya başlıyor, yüzüme değdirdiğimde hemen geri çekiyorum çok sıcak çokk

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba _yusuf1,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
6 Yorum
Mustafa3437
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy A
Biz bile yanıyoruz onun da yanması normal :)) Çok fazla uygulama indirmeyin ve günde 1 2 kere yeniden başlatın ya da otomatik başlatma açık olsun. Parlaklık ve kamera çok ısınmasına sebep olur.
SELAMMM
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Yaz aylarında maalesef ısınmadan kaçmak mümkün değil.
İsterseniz telefonun incelenmesi için Samsung yetkili servisine gönderebilirsiniz.
ysmnn
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Benim.cihazimda. cabuk isiniyor. Son. Guncelllmeeden sonra oldu. A32 cihazım özellikle. Ahizenin oldugu bölge çok isiniyor
0 Övgü Puanı
_yusuf1
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy A
valla ilginiz için çok teşekkür ediyorm, servise göndersem ortalıkta kalırım ama kendi görüşümü iletiyim , bende samsung c7 vardı metal kasaydı ya , şarjda çok nadir ısınırdı, hızlı telefondu kullanann bilir, bazen arıyorum
Mustafa3437
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy A
Haklısınız eski telefonların premium hissiyatı yenilerde yok. S6 eski telefonumu ben de arıyorum :)
0 Övgü Puanı
Çözüm
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba _yusuf1,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

0 Övgü Puanı