cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Isınma sorunu sıfır telefon

(Topic created on: 01-24-2023 03:13 AM)
269 Views
nazari_a_73
Active Level 3
Options
Galaxy A
Ben Galaxy a73 kullanıyorum daha yeni aldım bir hafta gibi oldu bu gece 5 saat gibi kesintisiz TikTok YouTube falan izledim telefon ısındı bu normal mi sizce 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba muhammedgeldi,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Galaxy A
O seviyede örnek a73-a53-s21 fe s20 fe kullananlar yorum yaparsa normal olup olmadığı ile ilgili çözülmüş olur.Benim öngörüşüm cihaz YouTube vs. Kullanırken ciddi Isınmaması gerekiyor ama minimum bir ısı mutlaka olur mesela telefonu ne yaparsan yap boşta iken soğuk ama Kullanmaya başlayınca örneğin 30 dk 1-2 saat vs.mutlak ısınır mesela 35 derece ekran kapalı iken,ekran açık uygulama kullanımında 38-40 dereceleri bulur o anki parlaklık vs.şebeke çekim gücü de çok etki eder şebeke sinyal kalitesi düşerse cihaz daha fazla elektrik tüketir
canhub
Active Level 6
Galaxy A
Bende a52 var oyunda bütün özellikler en sonda yine ısınmıyor, ve tik tok youtubede ısınmaması lazım. Şarjda çok mu beklettin 100 olduğu halde
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
tiktokta normal ama youtubeda normal değil
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba muhammedgeldi,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes