cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Instgram Story Fps Düşmesi ve Kalite Sorunu

(Topic created on: 02-25-2020 03:33 PM)
3380 Views
AquaNova
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar, A51 kullanicisiyim. Instgrama videolu hikaye yukledikten sonra fps 30 a kadar düşüp duraksayarak video oynuyor. Ayrica instagramin kendi video kamerasından çektiğim zaman bu duraklama daha fazla oluyor. Birde videoya efect uygulandığında vay halimize...Buda benim canımı sıkıyor. Bunun bir çözümü var mı? #instagram #video #A51 #samsunggalaxyA51 #android #android10 #story 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AquaNova,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihaz kamerası ile elde ettiğiniz görsellerde bir sorun yoksa, uygulama üzerinden yüklenen görsellerin kalitesi ile ilgili olarak, öncelikle sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
EmirE250
Active Level 1
Galaxy A
keşke çaresi olsa s9plus kullanıyorum iphone 6 daha iyi çekiyo story iphone geçicem
0 Likes
AquaNova
Active Level 1
Galaxy A
Aynen bende iphone serisine geçcem sanırım
Fatihh
Active Level 6
Galaxy A
Bunu Instagram geliştiricilerine yazmak lazım
0 Likes
AquaNova
Active Level 1
Galaxy A
yazdığımız zaman maalesef geri dönüş yapmıyorlar
mercimeykA50
Active Level 8
Galaxy A
Instagram bilerek Iphone larda daha stabil çalışıyor
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AquaNova,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihaz kamerası ile elde ettiğiniz görsellerde bir sorun yoksa, uygulama üzerinden yüklenen görsellerin kalitesi ile ilgili olarak, öncelikle sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes