cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Instagram fotoğraf kaydetme hatası

(Topic created on: 05-01-2021 01:17 AM)
6739 Views
yusufbkr
Active Level 7
Options
Galaxy A

image

image

Üst taraftan galeriye kaydetme butonuna basınca galeride böyle oluyor çözümü var mı bunun 
9 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba'
Yusufdbkr 'Bu sorun Instagram alakalı bir durum PlayStation sorudan yorun bölümünden şikayetinizi belirtiniz ayrıca instegram üzerinden de yazınız uygulamalar/ veri sil / önbellek sil yapmanız halinde halen devam ederse beta sürümünü kulaniyorsunuz beladan çıkınız
yusufbkr
Active Level 7
Galaxy A
Beta sürümü değil normal play storeden indirdim instayı
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Veri sil / önbellek temizle yaptınız mı
0 Likes
yusufbkr
Active Level 7
Galaxy A
Yaptım düzelmedi
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
İnstagram kaynaklı olduğunu sanmıyorum normal netten resim indirdiğim de kırpıyorum eskisini sildiğimde kırpılan resimde soru işareti gösteriyor açılmıyor çöp kutusundan geri yükle yapınca kırpılan resim düzeliyor
0 Likes
yusufbkr
Active Level 7
Galaxy A
Ben resmi kırpmadımki diğer normal fotolarda denedim yine olmuyor😶
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Biliyorum kırpmadığını bende olan sorun öyle başka arkadaşlar da farklı sorunlar var galeri kaynaklı veya güncellemelerden kaynaklı bir sorun olabilir
0 Likes
yusufbkr
Active Level 7
Galaxy A
Aynen bunların düzeltilmesi lazım eğer galeri kaynaklı bir sorun ise
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yusufbkr,

Uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes