cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Instagram bildirimi gelmiyor

(Topic created on: 03-09-2021 10:44 AM)
549 Views
DeckerA71
Active Level 5
Options
Galaxy A

Instagramda mesaj bildirimleri gelmiyor. Bütün bildirimlerim açık hepsini kontrol ettim ama yinede gelmiyor bazen arada geliyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba DeckerA71,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Yaşadığınız sorun için aşağıdaki adımları yapmanızı rica ederim.

Ayarlar > Uygulamalar > Sağ köşe üç nokta > Sistem uygulamalarını göster > İnstagram > Depolama > Veriyi sil adımlarını yapmanızı öneririz.

Sorunun devam etmesi halinde;
Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Fabrika ayarlarına dön işlemini yapabilirsiniz.

Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Tüm bu işlemleri sağlamanız durumunda da sorun devam eder ise ve farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
rize5353
Active Level 4
Galaxy A
uykuya almis olabilirmisin oyle yaparsan bildirim gelmez
DeckerA71
Active Level 5
Galaxy A
uykuda da değil aslında bütün hepsini kontrol ettim ama hala gelmiyor arada nadir geliyor
rize5353
Active Level 4
Galaxy A
internette arastir belki sonuc bulursun
DeckerA71
Active Level 5
Galaxy A
araştırdım ama çözüme ulaşamadım acaba sürümden mi kaynaklı diye düşünüyorum artık
Galaxy A
A80 Güzel bir telefonumu yardımcı olurmusunuz, geçmek istiyorum ama kararsızım, A80i kullanan varmı.
DeckerA71
Active Level 5
Galaxy A
A serisini ben pek önermiyorum şahsen
Galaxy A
neden? peki hangisini önerisiniz, yada siz hangi telefonu kullanıyorsunuz.🤔😉
DeckerA71
Active Level 5
Galaxy A
A71 kullanıyorum ben ama pek sevemedim pil açısından
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Bazı uygulamalar kendi içerisinde bildirim sesleri hangi bildirim vereceği şeklinde ayarları vardır bu ayarlardan bir araştırın sistem üzerinde uyku alınmamışsa bildirim gelmeli veya bildirim vermesini de engellemiş olabilirsiniz bildirim ayarları içerisinde buna bakın