cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Instagram Kalitesi Çok Kötü Çözüm Var mı?

(Topic created on: 05-08-2022 08:05 PM)
186 Views
mert34
Active Level 2
Options
Galaxy A

Samsung A52s kullanıyorum ancak Instagram videoları (storyler dahil) aşırı bulanık gözüküyor. Fotoğraflar net ama videolar da bir o kadar bulanık.

Bunun bir çözümü var mı?
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm Merhaba iyi günler. Maalesef bu sorununuzun çözümü yok Android'te Genel bir sorun budur.
_FVS_
Active Level 9
Galaxy A
Bende de A52s var , Instagram lite kullandığım halde videolar ve fotoğraflar net. Senin sorunun veri tasarrufundan olabilir. Instagramın ayarlar bölümünde hesaplar bölümünde veri tasarrufu bölümü var. Orda wifi yada mobil veride video kalitesi yüksek mi yada düşük mü olsun diye soruyor. Yükseğe çevirirsen belki sorunun çözülür.
Not! : Android'de doğal olarak instagram video/foto kalitesi düşüklüğü var.
0 Likes
mert34
Active Level 2
Galaxy A
Onu değiştirdim değişen bir şey olmadı videolar hala kalitesiz maalesef. Umarım güncelleme gelir çok can sıkıyor.
faneditionn
Active Level 8
Galaxy A
Mayıs ayı güncellemesi ile iyileştirilme yapılacak büyük ihtimal. Profilimdeki son bilgiye bakabiliirsin.
0 Likes
mert34
Active Level 2
Galaxy A
Çekilen fotoğraflar diyor sadece. Ben fotoğraf paylaşmıyorum, başkalarının çektiği fotolar net çıkıyor ama video kalitesi çok düşük.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mert34,

Uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes