cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hoparlörde sorun var Samsung a 11

(Topic created on: 01-27-2022 12:37 PM)
171 Views
Büşra
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Sabah uyandığımda  hoporlerden az ses geldiğini **bleep** etim samsung a 11 

6 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba,
Hoparlörün içine bazı ufak tozlar görmüş olabilir kulak çubuğu ile temizlemenizi öneririm. Eğer sorun düzelmezse belki ses kısık olduğu için olabilir.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Seni söylediğinin konuyla ilgisi sanki çok var kulak çöpü çubuğunu cihazın hoparlörüne nasıl sokmayı düşünüyorsun acaba Bilmeden bir de gelip beni eleştiriyorsun önce git sen kendin öğren sonra gel bana akıl ver
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak ile yazı sıfırlayın şu işlemleri yaparak sıfırlayabilirsiniz uygulamalar ekranına gelindi ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın cihazı sıfırlamanız a rağmen Sorun devam ederse detaylı kontrol edilmesi için garanti belgesi ile birlikte sorunların devam ettiği halinde cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Bu konu ile ilgili alakası yok.
TAB80SM-T290
Active Level 5
Galaxy A
Hiç birşey yapmanıza gerek yok sıfırlamak yerine misafire geçseniz olur ordan kendi hesabınıza gidin dene bi.

Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung Members'ın tanılama kontrollerinden hoparlörleri bir kontrol edin. Donanımsal sıkıntı görünmüyorsa cihazınızı yedekleyip sıfırlayarak tekrar kontrol edebilirsiniz. Ama tanılama kontrolünde de hoparlörlerden ses az geliyorsa kontrolü için servis merkezinden destek alabilirsiniz.
0 Likes