cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hoparlör bir anda çalışmamaya başladı

(Topic created on: 03-02-2021 01:27 AM)
116 Views
plus433
Active Level 1
Options
Galaxy A

A70 model telefonum ile  konuştuktan sonra şarja taktım ardından cihazımdan bir daha ses gelmedi. Kesinlikle düşme ve su teması olmadı. Ses yükseltme ve kısma tuşlarıda çalışmıyor. Çalışıyor ama seviyesi değişmiyor sadece o panel açılıyor. haricinde, kablolu ve Bluetoothlu kulaklıkla ile ses almayı denedim fakat yine ses gelmedi. Problemin yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Desteğe ihtiyacım var. 

12 Comments
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Fabrika ayarlarına dönüp yeniden denediniz mi
plus433
Active Level 1
Galaxy A
hayır
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Verileri yedek alıp deneyin düzelecektir düzelmez ise donanım ile ilgili bir sorun olabilir incelenmesi için bulunduğun ildeki Samsung yetkili servisine götürün gerekli incelemeyi onlar yapıp daha ayrıntılı bilgi vereceklerdir kolay gelsin
plus433
Active Level 1
Galaxy A
verileri neye yedekleyim öneriniz var mı
bariskur
Active Level 3
Galaxy A
Uzaktan yardım alın. Sıfırlama ile düzelmezse sorunu rapor edip bunu gerçekleştirmek için gerekli görüşmeleri hizlandirabilirsiniz.
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
PC varsa oraya smart switch uygulaması indirin telefona da aynı uygulamayı kurun kablo ile bağlantı kurup oraya yedek alabilirsin hafıza kartı varsa sadece telefona kurun bu uygulamayı onunla hafıza kartına alın yedeği
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Arama görüşme sesi ahizeye geliyor mu bunu denediniz mi
plus433
Active Level 1
Galaxy A
hayır gelmiyor
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Bence hiç uğraşmayın bu burdan çözülecek bir durum değil teknik destek almak için servise götürün