cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hoşçakalın Members topluluğu

(Topic created on: 02-05-2023 04:15 PM)
81 Views
KağanA34
Active Level 4
Options
Galaxy A

Öncelikle iyi geceler kullandığım a02s cihazı yüzünden size veda etmek zorundayım.

Bu telefonu kendi irademle almadım ailem hediye almıştı 1.5 sene önce. 1.5 sene boyunca bana çektirmediği şey kalmadı tüm kasada esneme var bunun için garantiye gönderdim kasa değişimi yaptılar ama yine aynı. Ekran çok kötü, işlemci çok kötü, kamera çok kötü, telefon kendi kendine yeniden başlatıyor, bu fiyata zaten böyle olur. Samsung giriş segmenti telefon üretmeye başladığı an bitti, tasarımlar birbirini tekrarlıyor aynı pls 720p kötü ekranlar. Eskiden kullandığım s5 bile yeni çıkan bazı samsung modellerinden iyidir. Bu saatten itibaren a02s kullanmayı bırakıyorum yeni bir samsung cihaz alana kadar. Kendinize iyi bakın members ailesi hoşçakalın.

9 Comments
OkanDönmez
Active Level 4
Galaxy A
Gülegüle kral tekrar görüşmek üzere
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Kaçak telefonlar daha iyi hocam bir TR ye bakın birde kaçak telefonlara bakın artık millet kaçak telefonlara danışıyor aradaki faarrk TR lirasından devlete veriyoruz ama kçk alırsak devlete vermiyoruz az veriyoruz biz kar ediyoz.
yusufision
Active Level 8
Galaxy A
kaçak telefon kalmadı doğru dürüst ne alsın adam imei bi süre sonra patlıyor yapan bulursan şanslısın bulamazsan kalır
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Ben kaçak telefon alırım tanıdığım yer var ime sınırsız ztn yazılım atabiliyorum O ZAMAN TEK ÇARE MAYIS AYINI BEKLMEK, kalır bizde HER ŞEY ZAM DEVLET VERGİ ALMADAN DURAMIYOR.
yusufision
Active Level 8
Galaxy A
giriş seviyeler sıkıntıdır
Galaxy A
Kardeş ne kadar ekmek o kadar köfte ayağını yorgununa göre uzatacan en kötü cihaz şuan 5000 6000
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
görüşürüz ben de a33'ten iphone 11'e geçtim çok şükür. yazın ipad alana kadar da samaung tabletle burdayım maalesef :)
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Giriş segment model telefon tabletlerde kamerasının kötü olması normal işlemcisinin kötü olması normal ekranın kötü olması normal Kısacası donanım paketinin kötü olması normal ama kasa kapak sorunları oluşması normal değil bence Samsung giriş seviyesi model telefon üretmeyi bırakmalı orta sınıf ve orta üst ve amiral gemisi üretmeli giriş seviyesi cihazlar zaten çok kötü oluyorlar malum fiyatları da ortada millet 4-5 bin TL'ye giriş seviyesi alacağına Hiç değilse giriş seviyesi model cihazlar üretilmesin 6.000 TL'nin üstünde orta sınıf model alsınlar orta sınıfa ulaşamıyorsanız giriş seviyesinden bir şey beklemeyin maalesef
UgurKor
Active Level 4
Galaxy A
Giriş seviyesi diye parasını çöpemi atıyor vatandaş, satmasınlar o zaman. Hatalı üretim kötü malzeme telefonları tüketiciye kitliyorlar.