cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hizli sarj sorunu

(Topic created on: 10-27-2023 02:42 AM)
47 Views
burnji58
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar ve samsung yetkilileri  selam 

Samsung A71 serisi kullaniyorum 2 seneyi aşkındır bu 2. Aldığım hızlı şarj hatası ilkinde garantiye gönderdim düzeltti gönderdiler ama hoporlorde sıkıntı oluşmaya basladiydi neyse şimdi gine hızlı şarjı takıyorum algilamiyor farklı bi cihazı sarj ediyor fakat 
Elimdeki cihaz daha düşük amperli ve voltajli sarj makinesi ile sarja takınca algılıyor hızlı şarjı takınca sanki hicbirsey takilmamis gibi yanıt vermiyor (hızlı şarj açık ayarlardan 🫡)
Kullanacaklara saygılarımla.
1 Comment
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba burnji58,

 

Farklı bir orijinal Samsung hızlı şarj aleti ile denemenizi rica ederiz. Yaşadığınız durum devam ederse, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

 

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes