cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hiç güncelleme yapmamak?

(Topic created on: 4 weeks ago)
233 Views
BurhanA55
Active Level 3
Options
Galaxy A
Planlı eskitme riskine karşı hiç güncelleme yapmamak mantıklı bir yaklaşım olur muydu?

9 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Bir ara yapmadim sonra şeytan içimi dürttü sonucu biliyorsunuzdur 😂

View solution in context

Solution
Hehahe
Active Level 6
Galaxy A
Önemli güvenlik açikları oluyor ve bunlar kapatılıyor. Güncelleme yapmamak bu açıklara karşı savunmasiz olmanızı sağlıyor. Zaten dünya genelindeki çoğu virüs eski sistemler için gelistiriliyor

View solution in context

Solution
aytacozeken
Active Level 3
Galaxy A
S24 aldım kutudan çıktı yazılım ile kullanıyordum daha sonra bataryanın iyileştirildiği yönündeki arkadaş tavsiyelerini uyarak güncelledim şu anda daha iyi daha çok memnunum en son güncelleme yapmanı öneririm

View solution in context

Solution
Galaxy A
Telefonun son güncellemelerini yapmamak bence daha mantıklı, yani güncelleme desteğinin kesilmesine yakın zamanlarda

View solution in context

Solution
Abc34matik
Active Level 7
Galaxy A
Hiç yapmayın

View solution in context

Solution
Babolastar
Active Level 1
Galaxy A
Eski sürümlere geri dönebiliyorsunuz. Bunu göz önünde bulundun.

View solution in context

Solution
Babolastar
Active Level 1
Galaxy A
Odin Programını kullanarak güvenilir sitelerden indirdiğiniz yazılımı cihaza aktarabiliyorsunuz.

View solution in context

Solution
_FVS_
Active Level 10
Galaxy A
Ben A52s'i hiç güncellemedim 1.5 sene kutusundan çıktığı gibi android 11 One UI 3.1 ile kullandım sonra telefon bozulduğu için servise gönderdim. Servis parça değişimi yapıp o zamanın en son yazılımı olan Android 13 One 5.1 yükleyip gönderdi halen de hiç güncelleme yapmadım. Telefon da ısınma, bug, vs. hiçbir sorun yok. En düzgün yazılım fabrika çıkışlı olan ve servisin attığı yazılımdır. Biz kendimiz güncellediğimiz bazen güncellemede dosya eksikliğinden yada tam kuramadığından hatalar, sorunlar ortaya çıkıyor. Servis pc üzerinden yazılım attığı için onlarda sıkıntı olmuyor.

View solution in context

Solution
onurtuna
Expert Level 5
Galaxy A
Arkadaşlarımız yeteri kadar bilgi vermişler bana yazacak bişey kalmamış 😊

Güncel kalmak her zaman iyidir hocam 😉

View solution in context

10 Comments
Solution
Galaxy A
Bir ara yapmadim sonra şeytan içimi dürttü sonucu biliyorsunuzdur 😂
Solution
Hehahe
Active Level 6
Galaxy A
Önemli güvenlik açikları oluyor ve bunlar kapatılıyor. Güncelleme yapmamak bu açıklara karşı savunmasiz olmanızı sağlıyor. Zaten dünya genelindeki çoğu virüs eski sistemler için gelistiriliyor
Solution
aytacozeken
Active Level 3
Galaxy A
S24 aldım kutudan çıktı yazılım ile kullanıyordum daha sonra bataryanın iyileştirildiği yönündeki arkadaş tavsiyelerini uyarak güncelledim şu anda daha iyi daha çok memnunum en son güncelleme yapmanı öneririm
Solution
Galaxy A
Telefonun son güncellemelerini yapmamak bence daha mantıklı, yani güncelleme desteğinin kesilmesine yakın zamanlarda
Solution
Abc34matik
Active Level 7
Galaxy A
Hiç yapmayın
Solution
Babolastar
Active Level 1
Galaxy A
Eski sürümlere geri dönebiliyorsunuz. Bunu göz önünde bulundun.
BurhanA55
Active Level 3
Galaxy A
O nasıl yapılıyor?
0 Likes
Solution
Babolastar
Active Level 1
Galaxy A
Odin Programını kullanarak güvenilir sitelerden indirdiğiniz yazılımı cihaza aktarabiliyorsunuz.
Solution
_FVS_
Active Level 10
Galaxy A
Ben A52s'i hiç güncellemedim 1.5 sene kutusundan çıktığı gibi android 11 One UI 3.1 ile kullandım sonra telefon bozulduğu için servise gönderdim. Servis parça değişimi yapıp o zamanın en son yazılımı olan Android 13 One 5.1 yükleyip gönderdi halen de hiç güncelleme yapmadım. Telefon da ısınma, bug, vs. hiçbir sorun yok. En düzgün yazılım fabrika çıkışlı olan ve servisin attığı yazılımdır. Biz kendimiz güncellediğimiz bazen güncellemede dosya eksikliğinden yada tam kuramadığından hatalar, sorunlar ortaya çıkıyor. Servis pc üzerinden yazılım attığı için onlarda sıkıntı olmuyor.