cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Herkese selamlar

(Topic created on: 01-08-2022 12:40 PM)
76 Views
kaantks2925-A51
Active Level 10
Options
Galaxy A

Bugün internetimi paylaştığım zaman YouTube ye girdiğimde kapanıyor kendi kendine

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba batuhantks2925,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Youtube'un verilerini sil istersen
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Aleyküm Selam merhaba
Konu ile ilgili olarak YouTube uygulamasının verilerini silmenizi öneriyorum YouTube uygulamasının verilerini silmenize rağmen eğer sorun halen devam ederse Samsung müşteri hizmetleri temsilcilerini arayıp onlardan konu ile ilgili olarak detaylı bilgi almanız gerekir uygulama veri silme işlemi şu şekilde yapılabilir uygulamalar ekranına Gelin YouTube uygulamasının üzerine parmağınız ile basılı tutun çıkan seçenekler içerisinde uygulama bilgileri yazı seçeneğine tıklayın
Çıkan sayfa içerisinden depolama yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden veriyi sil yazı seçeneğini bulunuz ve takılayım uyarı gelirse onaylayin.
444 77 11 samsung.
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba batuhantks2925,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes