cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Her guncellemeden sonra daha. Kotu oluyo

(Topic created on: 10-12-2022 04:07 PM)
559 Views
ysmnn
Active Level 10
Options
Galaxy A

A52 S Her guncellemeden sonra duzelecegine daha da kotu oluyor isinma sorunu hala cozulmedi. Simdi de havalardandir diyin. Hadi..En yakin zananda elden cikartacam Allahin iziniyle  bu cihazı ..

Resolved!
Galaxy A
A52s'in işlemcisi daha iyi A53'e göre.A52s'den yukarı ancak S serisi önerilebilir.
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Artik islemcisine bakmaycam isinmasin yeter
Galaxy A
İşlemciye bakmayacaksın? Şaka mı bu? Telefonun performansını ve ısınıp ısınmamasını etkileyen en birinci faktör işlemcidir. Telefon ve işlemci hakkında hiçbir şey bilmediğiniz çok açık net belli
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İşlemci ve yazılım en önemlisi yazılım kötüyse işlemci işe yaramaz
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Valla bende a5 vardi 5 sene kullandim 0 isinma vardi bu snapdragon ama isniyor
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Kim diyor bilmedeifinj 5 sene kullandim a5 hic isinmadı buna guvendim snapdragon diye aldim isiniyo
Galaxy A
Sana demedim yasemine dedim kanka
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
ısınma sorunu yazılımla çok fazla alakası olmadığı için (alakası tabi var ama düzeltecek kadar değil yani donanım güçsüz olduğu zaman olur veya yazılım çok fazla ram işlemci vb kullandığında) genelde düzelmez ve ikincisi ise bilinçli olarak güçsüzleştirme vardır telefona gelen yazılım güncellemesiyle bilinçli olarak zayıflatırlar yakında ab tarafından yasaklanacaktı sanırım ama amaç şu telefonu zayıflatarak yenisini aldırmaktır eskidiğinde yenisini almaya zorlar ve bunu genelde tüm markalar yapar ama yasaklanabilir
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Aldigimdan beri boyle
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
donanım yetmezliğinden olabilir sistem donanımı zorluyor olabilir veya örneğin eğer oyun oynadığında donanım zorlandığı için de ısınabilir ama sadece oyun değil donanımı çok harcayan uygulamalarda da olabilir veya direkt sistem zorluyor olabilir bunu da rom yükleyerek yapabilirsin cyanogen mod bu cihazda olmayabilir ama rom yüklemek tavsiye etmem