cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hepsiburadadan aldığım galaxy a54 özellikleri yazmayan jelatin ve ısınma sorunu

(Topic created on: 03-06-2024 05:20 PM)
360 Views
soljkaer
Active Level 3
Options
Galaxy A
Isınma sorunuyla geldi normal kullanımda da oyunlarda da sarjdaykende ısınıyor kargo geldiği telefonu kutusundan çıkardığım gibi şarja taktım orijinal adaptör ve kabloydu ilk hemen ısınmaya başlaması oydu telefonun üzerinde özellikleri yazan jelatin de yoktu şikayet var coma yazdım samsung aradı aynı bu şekilde anlattım olanları teknik servisimiz sizi arayacak dedi aramadılar cihazın değişimini istiyorum tamir filan da değil hepsi buradayı aradım bu gün araskargoyla gönderin tabirini yapalım diyor tamir edilemeyecekse değişim olur diyor telefon almak bir dert sıfır bile alıyorsun sorunlu çıkıyor 2 el alsan sorunlu çıkıyor bu işlerden anlayan biri varsa lütfen yardımcı olup mağduriyetimi giderebilir mi telefonu zorla aldım zaten durumsuz bir ailenin çocuğuyum ailem zorla aldı bu telefonuda
36 Comments
Galaxy A
Kardeşim biraz daha kısa özet geçersen iyi olur anlayamadım tam karışık geldi
0 Likes
soljkaer
Active Level 3
Galaxy A
Dostum ben şimdi bu a54 telefonu sipariş ettim geldi açtım kutuyu özellikleri yazan siyah jelatin yoktu üstünde sonra telefonu şarja taktım baya ısınmaya başladı sonra dışarı çıktım geldim telefonu 2 marttan beridir kullanıyorum normal kullanımda bile ısınıyor sarjda özellikle ısınıyor şikayet var coma yazdım samsung aradı aynı bu şekilde şikayetlerimi belirtim yok işte aldığınız bayiye yazın arayın vs dediler bende dedim yorum yazıyorum kullandığınız sarjdandır diyip geçiştiriyorlar en sonda kadın teknik servisimiz sizi arayacak dedi aramadılar bende hepsiburadayı aradım aras Kargoyla cihazı yollayın ya tamir olur tamir olmazsa değişim yapılabilir diyorlar içinde 60 gb verim var ben nereye aktarcam bunları yedek telefonumda yok
0 Likes
Galaxy A
Kardeşim,geçmiş olsun diyeyim öncelikle
Telefonun jelatinsiz gelmemesi normal değil
Samsung cihazlarına jelatin giydirir kesinlikle o jelatini ilk açan siz olursunuz. Telefonun jelatinsiz gelmemesi normal değil cihaz kurcalanmis,iade,teşhir vs olabilir ama sıfır diye kazikliyorlar.
Isınma olayına gelirsek cihaz ilk 1 2 hafta ısınır,kasar sonra sistem yerine oturur

Kısaca cihazınız kurcalanmis olabilir,siz 444 77 11'i arayarak destek isteyebilirsiniz oradaki arkadaşlarimiz yardımcı olacaklardır. Cihazı iade etmeyi yada değişim yaptırmayı deneyin servisimiz yardımcı olacaktır. Hiç biri olmazsa tüketici haklarına git

soljkaer
Active Level 3
Galaxy A
444 7 711 beni aradı zaten teknik servis sizi arayacak filan dediler aramadılar birde ben verilerimi nereye aktarıcam a24 den herşeyimi buna aktardım **bleep** da böyle bir şey oldu hepsiburada da cihazı aras Kargoyla gönderin bize diyor cihazda sorun oldugunu düşünüyorsanız diye ya tamir tamiri olmazsa değişim olur dediler
0 Likes
Galaxy A
Ahbe kardeşim a24 iyiymiş dursaydın şimdi bir şey olmazdı siz gönderim yapın ama kağıda derdinizi anlatın böyle diye yazın onlar okuyorlar. Servisin numarasını İnternet'e bulmaya çalış kendin ulsa
0 Likes
Galaxy A
Yedekleme olayına gelirsek siz cihazı eğer servise verirseniz,servisten yedek cihaz talep edin öncelikle
Bilgisayarınız varsa smart switch programından yedekleme yapabilirsiniz başka sorunuz varsa seve seve yardımcı olurum
Teşekkürler,tavsanlileblebisi
soljkaer
Active Level 3
Galaxy A
Hepsiburadayı aradı işte babam kendisi konuştu araskargoyla bize gönderin diyorlar cihazı ne yapmam lazım
0 Likes
soljkaer
Active Level 3
Galaxy A
Kısa özetle demişsinde kanka kısa özetlenecek bir olay değil aslında karmaşıkda değil iyi okursan anlarsın dostum
0 Likes
soljkaer
Active Level 3
Galaxy A
Annemle babamda aynı cihaz var kutusunda hala duruyor özellikleri yazan siyah jelatinyile 13 gün önce a24 almıştım o cihaz bana göre değildi üstünde siyah özellikleri yazan jelatiniyle çıktı 2023 cihazı o da a54 de nasıl böyle bir şey oldu anlamadım cihazı kutusundan çıkardıgımdan beridir ısınma sorunu var birde
0 Likes