cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hava durumu hakkında...

(Topic created on: 08-25-2022 04:49 PM)
115 Views
ozi45
Active Level 1
Options
Galaxy A

Galaxy A51 cihazimda Hava durumu uygulaması bir kaç aydır saatlik güncelleme yapmıyor. Elle yenilemeye bazen cevap vermiyor. Önceden derin uykuya alıyordu cihaz uygulamayı hiç kapatılmayacak listesine ekledim hala aynı sorun devam ediyor.

Uygulama uyku modu kısımlarında değil

Cihazı zaten kendim için ayarlıyorum. 

Sistem uygulamarinda ne varsa hava durumu da o şekilde kısıtlama yok şekilde çalışıyor. 

Bir ara ekrana bildirim geliyordu o da gitti.

Daha önce arkadaşlar ayarlarda bildirimler filan dediler o kısımda da kısıtlama yok şekilde ayarlı hala değiştirmiyorum hic bir şeyini ama kafasına eserse bildirim geliyor eserse yenileme yapıyor yoksa kendine göre takılıyor yani sen ayar yapmissin yapmamışsın umrunda değil.

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Modelini de yazarsan millet ona göre yardımcı olur 👍
Galaxy A
Kullanılmayan uygulamalar uyku moduna alınır eğer hava durumu da uyumuşsa yenilenmeyi unutmuştur
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır

Bir diğer seçenek olarak ise cihazınızın kontrol edilmesi için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişim talebi oluşturabilirsiniz 4447711
ozi45
Active Level 1
Galaxy A
Aleyküm selam hata raporu gönderiliyor su an da açıklama kısmına da sorunumu yazdım. Daha önce bildirim almama gerek olmadan kendisi yeniliyordu hatta saat başı ayarlı olduğu için belirli saati vardı uygulamayı neredeyse kendim ilk aldigimdan sonra baya bir süre hiç açmadım. Sonra bu sorun başladı bir kere yazdım şimdi yineledi yeniden yazdım.. Ve hata raporu ile birlikte desteğe bildirdim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tamamdır iyi yapmışsınız
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Hava Durumunun verilerini sıfırlamayı deneyin.
0 Likes
ozi45
Active Level 1
Galaxy A
Daha önce yapmıştım simdi de yaptım fakat sonuca ulamasamadim. Daha önce de aynı sorunları yaşadığım için bazı önerileri hatırlıyorum. Bildirim ayarlarına bakmak uygulama sıfırlamak ayarlarından uygulamanın ayarlarını yeniden yapmak. Yaklaşık 1 haftadır sonuca ulaşamadığım için buraya yazdım.
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Anladım, önceden sorununuz nasıl düzelmişti?
0 Likes
ozi45
Active Level 1
Galaxy A
Bildirimler kısmında ki ayarlarda süren bildirim harici hepsini açmıştım ondan önce de uygulama bilgilerini silmiştim. Fakat bunlar ise yaramadı.