cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hatalı bir şekilde yeniden başlatma

(Topic created on: 05-06-2021 08:06 PM)
kediii
Active Level 4
Options
Galaxy A

İyi günler, telefonum Galaxy A51. Ayarlarda gezinirken telefonu her gün yeniden başlatmaya programla diye bir şey gördüm. Açıklamasında telefonun performansını ve ömrünü koruması yani telefonun sağlığı için tercih edilebileceği tarzında bir şeyler yazıyordu. Son bir kaç aydır "Telefonunuz hatalı bir şekilde tekrar başlatıldı. Lütfen hata raporu gönderiniz." diye bildirim geliyordu. Birkaç gün önce Members üzerinden hata raporu gönderdim ve bugün de geri dönüt geldi. Telefonumu fabrika ayarlarına sıfırlamamı söylemişler. Ancak telefonumu fabrika ayarlarına sıfırlamak istemiyorum. Bunun yerine başka bir şey yapabilir miyim ya da fabrika ayarlarına sıfırlamak yerine bu sorunla yaşamaya devam etmem sıkıntı yaratır mı?

12 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Devam etse sıkıntı olmaz kardeşim Muhtemelen yazılımsal bir sorun yeni gelecek yazılım güncellemsi ile düzelebilir
kediii
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkür ederim :)
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ne demek
esyusuf
Active Level 6
Galaxy A
Alfatürk biz bu samsugla ne yapicaz kardesim telefon durduk yere kapanip aciliyor ve bazen ekran kararip geri geliyor bu konuyu seninle konusmusduk guncellemeyle de hal olmadi Tuketici heyetine verdik vermesine var olan ve para oduyoruz sonucda hergun magduriyet yasiyoruz bunu nasil dile getiricez teknik servis bir ise yaramiyor duzelmiyor 12.12.2020 aldik ocak bitti sorunlar basladi..Su mubarek gunu insanları sıniyorlar Allah kimseye boyle sorun vermesin..
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Kardeşim Durumun için üzgünüm 😔 inşallah sorununuz çözülür 🙏
0 Likes
Turuncudonn
Active Level 7
Galaxy A
Bence samsung clouda verilerinizi yedekleyin ve sifirlayin bilen kisileri dinlemenizi tavsiye ederim
kediii
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkür ederim :)
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.


2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/
Not:

Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

kediii
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkür ederim :)