cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hatalı Android 10 sarj deşarj döngüsü hakkında

(Topic created on: 06-11-2020 03:06 PM)
237 Views
wild_planet
Active Level 7
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba, aklima takilan birşey var malum son zamanlarda ozellikle A serisi kullanıcılarının (bende dahil) şikayetçi oldukları konu olan sarj olma ve bataryanin çabuk deşarj olması tükenmesi durumu ve daha birçok hatalar zinciri... Sebebi apaçık 9dan sonra gelen hatalı olan android 10 sürümü. Sıfır cihaz alıp bu sorunlarla karşı karşıya kalan birçok insan var. Şimdi bu durumda farz-ı misal bataryalarin sarj deşarj döngüleri 2ye katladı. Batarya ömrü neticede kisalmış oldu. Kullanıcıları ise cihazlarını servise gonderip hiç bir mudahale edilmeden geri yollandığını ve ayni sorunlarin tekrarlandığını söylüyorlar. Peki kaybolan zamanlarının ve hayal kırıklıklarının sorumlusu olan ve hiçbir açıklama yapmadan yoluna devam eden Samsung maddi manevi  bu kaybi nasil geri getirecek sizce?? Olan insanlara mi odu? Belki şirketten bireysel bir hata, belki bi gözardı etme vurdumduymazlik belki bir dikkatsizlik sonucunda çıkarılan bu sürüm kullanıcılarına bir sürü maddi manevi zarar yaşatmıştır. Hata kabul edilse güncelleme ile düzeltilmiş olsa bile bu kadar insan bu sorunlari yaşamak mecburiyetinde neden bırakıldı? Bunun geriye dönük kaybını şirket sizce telafi edebilecek mi?

Saygılarımla...
4 Comments
a50cihesap2
Active Level 8
Galaxy A
katıliyorum , telafi etmesi ıçin cihazlardaki tum kisitlamalari kaldirmalilari mesala a50 amiral gemisi sensor kullaniyor,ama kisitliyorlar islemci kisitlaniyor zoom kisitlaniyor
a50cihesap2
Active Level 8
Galaxy A
bide 2600 e aldim suan satsam 2000 , bu fiyata ne alabilrim ki. 😡😡😡
0 Likes
wild_planet
Active Level 7
Galaxy A
Satış yapip arkasinda durmuyorlar müşteri memnuniyeti önemi sıfır...
a50cihesap2
Active Level 8
Galaxy A
keske iphone7 alsaydim ozaman 2800 dü
0 Likes