cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hard reset ile ilgili sorum?

(Topic created on: 03-02-2021 01:47 PM)
229 Views
BurhanA21S
Active Level 9
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba. Hard resetten sonra son kullandığımız ekran kilidi şifresi ve daha önce senkronize edilmiş google hesabı soruluyor ya bunlar hangi hafızada tutuluyor? Hard resete rağmen silinmediği için soruyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
efs üzerinde bulunur.cihaz uzerinde imei bluetooht wifi mac adres cihaz seri numara google cihaz lisansları yer alır

EFS nin açılımı Encryption File System dir.

kesinlikle buraya erişim sağlamayın.ilgili yazilimlarla oynamayın.özellikle custom rom ile bu bilgileri kaybedebilirsiniz

View solution in context

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Güzel soru 🙂
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
Hard reset yetkisiz işlem olarak görünüyor aslına bakarsanız cihazınızı korumak için
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
çalıntı gibi durumlarda telefon açılmasın diye var yani
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Mantıklı, bunu düşünmemiştim.
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
Bende geçe sene haziranda şifremi unutmuştum o zaman Hard rest yaptım öyle olunca biraz araştırdım ve sonuç bu
Galaxy A
Kardeşim sana önerim şu eğer cihazı açabilirsen yani şifresi varsa ve şifresini biliyor isen ayarlardan sıfırla ama baktın cihazını açamıyosun sıfırlamak dışında başka çaren yok o zaman hard reset at
Solution
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
efs üzerinde bulunur.cihaz uzerinde imei bluetooht wifi mac adres cihaz seri numara google cihaz lisansları yer alır

EFS nin açılımı Encryption File System dir.

kesinlikle buraya erişim sağlamayın.ilgili yazilimlarla oynamayın.özellikle custom rom ile bu bilgileri kaybedebilirsiniz