cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Haram olsun

(Topic created on: 08-04-2022 02:14 PM)
189 Views
Frointer
Active Level 3
Options
Galaxy A

Aldığım güne lanet olsun bu telefona, samsung a71 kullanmaktayim aldığım gunden beri sorunları bitmedi onerileride yok sıfırla yok teknik servise götürün hicbirsey duzelmedi bugunde şarj olmuyordu telefonu yeniden baslatip sarja taktim bu sefer sarj olup telefon donuyor bütçeniz varsa samsung markasini kimseye önermiyorum verdigim parada haram olsun !!!!!

13 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
A71 lerde şarj almama kronik problem benim iş arkadaşi da çok sorun yaşadı soketi degiştiler sarj kablosunu değiştiler iki kez yinede sorun gitmedi en son satti
Frointer
Active Level 3
Galaxy A

Yok ben satmiycamda ibret olsun bi yere koyucam orda çürüyecek bu markanın hakkettigi bu

Frointer
Active Level 3
Galaxy A
yazimin sonundaki cümle silinmiş mod sildi galiba iste böyle bi firma bunlar birsey alirken didik didik araştırmak gerekiyor öneriyle telefon alınmazmış
Galaxy A
Sarj problemi bataryanın üzerinden geçen kablodan dolayı olabilir arka kapağa bastırın bastırınca sarj olursa o kablonun değişmesi lazım ablamda aynisi oldu yeniden başlatinca oluyordu sonra gidiyordu birde a serisinin son modelleri iyidir samsungdan iyi performans bekliyorsanız s serisi cihaz almanız lazim
Frointer
Active Level 3
Galaxy A
Kabloda sorun yok şimşek işareti çıktığı halde sarj etmedi
Frointer
Active Level 3
Galaxy A
Yok hocam bu saatten sonra bunların sevabını bile almam
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selam aleyküm kardeşim geçmiş olsun benim a51 var şarj iyi doluyor ama bir sorun görmedim ama sizde kablo şarj bir sıkıntı var
Frointer
Active Level 3
Galaxy A
Ben telefon donuyor diyorum siz kablo sarj sıkıntısı diyorsunuz önce yazılanı bi düzgünce okuyun lütfen
ferhat3547
Active Level 4
Galaxy A
bende a71 kullanıyom öyle hiçbir sıkıntı yaşamadım