cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Happymod indirmes virüs

(Topic created on: 3 weeks ago)
114 Views
zalocann
Active Level 3
Options
Galaxy A
Arkadaşlar apk YouTube lazım reklamlardan bıktım önceden happy mod kullanıyordum bir ara virüs kaptı telefon sonr sıfırladım ama 3 yıl kullandım bir şey olmadı şuan bana lazım olan YouTube apk bulamıyorum veya sizin bazen apk uygulama yüklemek isteseniz nerden yapıyorsun unuz bana tavsiyede bulunursanauz sevinirim 
5 Comments
BurhanA55
Active Level 3
Galaxy A
Ben de eskiden apk kullanıyordum ama anakarta bile yerleşebilen virüsleri risk almak istemediğim için youtube premium kullanıyorum şuan. Apk kesinlikle tavsiye etmiyorum. Eb güvenli, ücretsiz çözüm play store'da bulunan brave browser ile reklamsız ve arka planda youtube kullanabilirsiniz.
zeto
Active Level 9
Galaxy A
Apk kaçının bu aralar felaket virüsler var korsanlar iş başında cihaz için her güncellemeyi yapmanızı tavsiye ederim
gizliyim
Active Level 3
Galaxy A
indirme apk
0 Likes
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Eğer bir ürün ücretsiz ise o ürün sizsiniz bu söz popüler bir sözdür ve o tür uygulamlar veri ihlai reklam yazılımı cihazın pilini hızlı bitirme gibi sorunları olur çünkü yazılım kodları oynanıyor performans sorunları vesaire çıkar ve virüsler
0 Likes
Lacivert
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba zalocann

Samsung tarafından onaylı olmayan uygulama ve siteler üzerinden yapılan yazılım yükleme işlemleri, ürüne zarar verebilir. Bu tür yetkisiz işlemler, cihazınızı garanti kapsamı dışında bırakabilir. Stabil kullanım için yetkisiz işlemleri önermemekteyiz. 

Teşekkürler. 
MOD

0 Likes