cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hangi tableti almalıyım

(Topic created on: a month ago)
144 Views
samsunga344
Active Level 3
Options
Galaxy A
Samsung galaxy tab s9 plus mi ipad prom4 2024 mü üniversite hazırlık ta oyun ve video için kullanacam hangisi ve neden rica etsem söyleyebilir misiniz 
16 Comments
Galaxy A
İpad pro alabiliyorsan tab s9 ultra da alabilirsin hem daha büyük ekranı var
samsunga344
Active Level 3
Galaxy A
Çok bi **bleep** var mı aralarında knk
Galaxy A
Yani ekranı daha büyük ve extra 1 kamerası var zaten ipad pro ile air arasındada bir f a rk yok denecek kadar az
Longinus
Active Level 6
Galaxy A
Tabii ki iPad samsung çalışanlarına sorsan onlarda ipad der.
Galaxy A
Niye İpad Desinler ki? Benim de eskiden ipadim vardı ve çok kötüydü bence .Samsung 10 kat değil 1000 kat daha iyi
YunusG
Active Level 6
Galaxy A
Bence iPad ya. İşlemcisi daha güçlü, oyunlar daha optimize olduğu için daha fazla performans verir (Tab S9+ da yeterince performans verir ama iPad'e kıyasla daha az performans alırsınız.). Video olarak ikisini de tercih edebilirsiniz. Pil olarak tam bilmiyorum da Samsung sanırım biraz daha önde ama bir bakın. Çizim olarak iPencil veya ismi ne ise onu alırsanız kat ve kat daha iyi çizim yaparsınız.

Sonuç olarak bütçede sorun olmazsa iPad. Ama aradaki farka değer mi, bana sorsanız hayır.
0 Likes
Galaxy A
Merhaba Hala burada isen Öğrenci indirim programı var bu tabletler için onu kllanabilirisin ama biraz bozuk gibi gözüküyor
0 Likes
korayGS
Active Level 8
Galaxy A
S9 ultra tablet al keyfine bak yapamayacağın iş yok ,oyun müzik film ekran ,ses kalitesi yeter1718982827678.jpg
samsunga344
Active Level 3
Galaxy A
Peki s9 plus o nasıl
0 Likes