cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hafıza ve Performans

(Topic created on: 02-06-2021 09:35 PM)
340 Views
SamsunģGalaxyS20FE
Active Level 2
Options
Galaxy A

Arkadaşlar telefonum 128GB şuan 84,6GB dolu bu telefonun performans düşüklüğüne sebep olur mu? Telefonum Galaxy A51 6GB'da ram var performans düşüklüğü var biraz eskiye göre.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
ara gecişleri yavaşlatır hafif donmalar yapar ama ram etkileyeceği sanmam çünkü ram kendi bünyesinde çalışan bir şeydir

View solution in context

Solution
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy A

hafızada dolu olan normal resim videolar ise performansı etkilemez. Rami etkilemesi için sürekli arka planda çalışan uygulamaların aktif olursa ve çalışan bir çok uygulama olursa yavaşlama söz konusu olabilir. Tavsiyem kullanmadığın uygulamaları silmenizdir.

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Galaxy A
Ben 117 GB ta kadar doldurdum ara sıra yavaşlıyordu ama seninki o kadar problem yapmaz bence
Galaxy A
İnşallah gelecek olan android 11 güncellemesi ile tamamen sorunsuz olur.
Galaxy A
S10e de kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım inşallah sizinde böyle olur
Galaxy A
umarım android 11 de performans artar
Solution
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
ara gecişleri yavaşlatır hafif donmalar yapar ama ram etkileyeceği sanmam çünkü ram kendi bünyesinde çalışan bir şeydir
Solution
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy A

hafızada dolu olan normal resim videolar ise performansı etkilemez. Rami etkilemesi için sürekli arka planda çalışan uygulamaların aktif olursa ve çalışan bir çok uygulama olursa yavaşlama söz konusu olabilir. Tavsiyem kullanmadığın uygulamaları silmenizdir.

0 Likes