cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

HAKSIZ GÜNCELLEME LİSTESİ

(Topic created on: 05-11-2020 11:17 PM)
355 Views
btkkdrgt
Active Level 2
Options
Galaxy A

A10s e bile android 11 gelirken 1500 küsüre aldığım A20s modeline nasıl android 11 güncellemesi gelmez bu bir maduriyettir yüksek modellere  gelmesi gereken güncelleme nasıl olurda bir alt modelime gelebilir samsung yetkilileri bunu açıklıyabilirmi...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
efeA20
Active Level 6
Galaxy A
selam aleyküm a20s android 11 alıcak bazi sitelerde var bazı sitelerde yok daha samsung bir açıklama yapmadı bide daha android 10 u veremediler sen 11 diyosun 🤣🤣

View solution in context

0 Likes
13 Comments
Galaxy A
hocam zaten a20s e android 11 güncellemesi gelecek
0 Likes
Galaxy A
yanı sonuçta samsung 2 ana güncelleme veriyor ve daha orijinal liste samsung tarafından açıklanmadı.
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Gelmeyeceğini nereden biliyorsun daha Android 11 çıkmadı ve resmi açıklama yok.
btkkdrgt
Active Level 2
Galaxy A
okuduğum haberde listelerde göremedim
0 Likes
Cege
Active Level 3
Galaxy A
alt model olup olmamasına göre değerlendir miyorlar telfon kutu içerisinden neyle çıkoyorsa pmun üstüne 2 büyük güncelleme yapıyorlar. Mesela ben A70 kullanıyorum android 9 la alıyorsun ve telefon 10 ve 11 geliyor... bunun gibi
0 Likes
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Donanıma göre de değerlendiriyorlar. Benim cihazımın Android 10 u alması gerekiyor ama donanımsal yetersizlikten dolayı gelmiyecek:( Birçok giriş seviyesi cihaza bir tane Android güncellemesi veriyor Samsung👍
0 Likes
btkkdrgt
Active Level 2
Galaxy A
valla siz bakmayın apple çok para falan diyoruz ama güncelemeleriyle adamlar paranın hakkını veriyorlar bir açıklıyorlar tam açıklıyorlar
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Yanlisiniz var A20S de A10S e de Android 11 gelicektir. Listeler henüz tam güncellenmedi.
0 Likes
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
yayınlanmış 2 gün önce bu ay gelir size