cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

HAKEM HEYETİNDEKİ DEĞİŞİM KARARI

(Topic created on: 03-03-2022 08:26 PM)
240 Views
AykutSahin
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba,

Kullanmış olduğum Samsung A50 model cep telefonumun kasasındaki yamukluk nedeniyle Hakem Heyetine başvuru yapmıştım.03.03.2022 tarihi itibariyle karara bağlandığını e devlet üzerinden görmüş bulunmaktayım ancak sonucu henüz bilmiyorum. Hakem heyetinden cihazimin kasa yamukluğundan dolayı değişimini talep etmiştim. Sonuç benden yana olumlu şekilde degerlendirilirse cihaz değişimi olacak ancak bu değişimde bana yenilenmiş bir cihaz mi verirler yoksa sıfır bir cihaz veriliyor bilmiyorum, konuyla alakalı bilgisi olan arkadaşlar tecrübelerini, bilgilerini bana yazabilir mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Eğer değişim kararı verirlerse Sıfır A50 cihazı ellerinde bulunmayabilir muhtemelen A51 modelini verebilirler yada benzer bir model verilebilir

Genellikle aynı cihazı veriyorlar sıfırını, daha önce servisten sıfır değişim cihazı almıştım

View solution in context

1 Comment
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Eğer değişim kararı verirlerse Sıfır A50 cihazı ellerinde bulunmayabilir muhtemelen A51 modelini verebilirler yada benzer bir model verilebilir

Genellikle aynı cihazı veriyorlar sıfırını, daha önce servisten sıfır değişim cihazı almıştım