cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hızlı şarj

(Topic created on: 09-23-2022 02:36 PM)
77 Views
Fıratcann
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar a52 kullanıyorum telefon sebepsiz yere hızlı şarj olmamaya başladı. Herseyi denedim. Adaptör,kablo,format samsung dan uzak destek aldım yine olmadı. Kablo şarj aleti orjinal kullanıyorum başka şarj cihazına taktim yine olmadı sürekli kablolu şarj gösteriyor. Aynı sorunu yaşayan var mı 1 aydır araştırıyorum denemediğim şey kalmadı. Bazen de şarja takıyorum 5 dk hızlı şarj oluyor sonra kablolu sarja dönüyor. 

9 Comments
Fıratcann
Active Level 4
Galaxy A
4 kere hata raporu gönderdim çözüm bulamadılar cihaz daha 4 aylık
Elthendorn
Active Level 4
Galaxy A
Reis eğer sarj portunda kir yoksa temizlediğine eminsen, her şeyi yapmıssın servis yolu gözükmüş sana ama son kez alkol ile temizlemeyi dene sarj portunu
Fıratcann
Active Level 4
Galaxy A
İnce fırçayla temizlemistim ama alkolü denicem ne çeşit olması gerekli saf alkol falan mı olucak
Fıratcann
Active Level 4
Galaxy A
Cihaz 4 aylık daha serviste işlem görmesini istemiyorum ya
Elthendorn
Active Level 4
Galaxy A
normal kolonya bile olur ya, al hafifçe peçeteye bi de arasına girebilecek ince bir seye sar sil
Fıratcann
Active Level 4
Galaxy A
Tamam kardeşim denicem teşekkürler
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Gelistirici seçenekleri usb hata ayıklama modunu çalıştır

Ayarlar Uygulamalar Sistem uygulamalarını göster Usbsettings verileri temizle
Fıratcann
Active Level 4
Galaxy A
Onuda yaptım malesef olmadı
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Fıratcann,

Konu hakkında, yetkili servis kontrolü gerekmektedir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes