cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

HÜSRAN a33 5g

(Topic created on: 08-03-2022 12:19 AM)
405 Views
Viva_la_vida
Active Level 6
Options
Galaxy A
26/06/2022 tarihinde satın almış olduğum a33 5g cihazımı 17/07/2022 tarihinde istanbul sancaktepede bulunan destech bilişim yetkili servisine aşırı ısınma sebebiyle götürdüm normaldir düzelir denildi 22/07 tarihine kadar devam etti ısınma. Bu yetmiyormuş gibi kasmalar donmalar hatta çökmeler uygulama özelliklerini kullanamamaya başladım defalarca m.hizmetlerini aradım ve o gün servise geri gittim sıfırlandı yetmiyormuş gibi yazılım atıldı tekrardan (buradada bir kaç post açmıştım dalga geçilir gibi cvplar verilmesinden ötürü kaldırmak zorunda kaldım) servis sorunu canlı görüyor ama test cihazına bağlıyorlar sorun gözükmüyor stress o an başladı bende operatör kaynaklı denildi en sonunda başka hat ları takıyorum düzeliyor bende pazar günü yani 31/07 de sim kartımı yeniledim düzeldi eve geldim cihazı kapadım açtım yine aynı sorunlar devam etmeye başladı 02/08 yani dün öğlen servise gittim denilen şu abi sorunu gözle görüyoruz testte gözükmüyor dedi ben operatörle görüştüm Hattınız da hiçbir şekilde kısıtlama yok her şeyini stabil bir şekilde kullanabilirsiniz ve sim kartı yeniledim buna rağmen cihazınız teknik servisinize götürmeniz gerektiğini söylediler bana Tabii burada yedek cihazlarının şu olmadığını her an gelebileceğini ifade ettiler biraz bekleyin dediler 5 saat bekleme sonunda bir cihaz verdiler kendi a33 cihazımı servise aldılar tekrardan yazılım attılar Sorun devam ediyor bakalım ne olacak Bununla birlikte cumartesi gecesi tüketici hakem heyetine de başvuruda bulundum tarihlere dikkat edecek olursanız hemen bana yeni bir cihaz vermeleri gerekirken beni hep savuşturdular bakalım ne olacak

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ssamsungg,

Bu görüşlerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Yaşadığınız duruma yönelik yetkili birimlerimiz en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaşacaktır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

1 Comment
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ssamsungg,

Bu görüşlerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Yaşadığınız duruma yönelik yetkili birimlerimiz en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaşacaktır.

Teşekkürler.

MOD