cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Guvenli klasor sifremi unuttum

(Topic created on: 2 weeks ago)
105 Views
blaster123
Beginner Level 2
Options
Galaxy A
Merhaba cihazim a23 guvenli klasor sifremi unuttum sifirlama.secenegi gelmiyor sadece tamamen silme var icinde fotograflarim var nasil sifreyi sifirlayabilirim veya da icindeki fotolari alabilirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba blaster123,

Güvenli klasörü oluştururken Samsung Account ile şifre sıfırlama özelliğini aktifleştirdiyseniz, Güvenli klasöre girerken şifrenizi yanlış girdiğinizde "Şifremi unuttum" sekmesi açılacak ve bu sekmeye tıklayarak Samsung hesabınız ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Eğer bu seçeneği aktifleştirmeden güvenli klasör oluşturduysanız, bu aşamada "Şifremi unuttum" sekmesi açılmayacaktır ve bu durumda güvenli klasörde şifre sıfırlama işlemi sağlayamıyoruz. Samsung Account hesabınızdan çıkış yaparak güvenli klasörü kaldırabilirsiniz. Kaldırdıktan sonra tekrar hesabınıza giriş yapabilir ve yeni bir güvenli klasör oluşturabilirsiniz. Bu işlem, önceki güvenli klasörünüzün içerisindeki verilerin silinmesine neden olacaktır.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
Merhaba, güvenli klasör şifrenizi unuttuysanız:

1. Yedekleme veya parola kurtarma seçeneklerini kullanmayı deneyin.
2. Resmi destek kanallarından yardım isteyin.
3. Başka bir cihazda aynı hesaba erişmeyi deneyin ve şifrenizi sıfırlayın.
4. Sorunu çözemezseniz, cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz, ancak bu tüm verileri silecektir.Güvenli klasörü oluştururken "Samsung Account'la sıfırla" seçeneğini açtıysanız altta şifremi unuttum vb. Bir kısım görünür ki, buradan Samsung hesabınızla şifreyi sıfırlayabilirsiniz. Eğer açmadıysanız maalesef kendiniz herhangi bir işlem yapamıyorsunuz. Müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekiyor. Uzaktan destek ile kontrol edip yardım edebilirler.
0 Likes
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.
0 Likes
blaster123
Beginner Level 2
Galaxy A
Maalesef olmadi efendim
0 Likes
Solution
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba blaster123,

Güvenli klasörü oluştururken Samsung Account ile şifre sıfırlama özelliğini aktifleştirdiyseniz, Güvenli klasöre girerken şifrenizi yanlış girdiğinizde "Şifremi unuttum" sekmesi açılacak ve bu sekmeye tıklayarak Samsung hesabınız ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Eğer bu seçeneği aktifleştirmeden güvenli klasör oluşturduysanız, bu aşamada "Şifremi unuttum" sekmesi açılmayacaktır ve bu durumda güvenli klasörde şifre sıfırlama işlemi sağlayamıyoruz. Samsung Account hesabınızdan çıkış yaparak güvenli klasörü kaldırabilirsiniz. Kaldırdıktan sonra tekrar hesabınıza giriş yapabilir ve yeni bir güvenli klasör oluşturabilirsiniz. Bu işlem, önceki güvenli klasörünüzün içerisindeki verilerin silinmesine neden olacaktır.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes