cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Guncelleme sonrasi sorunlar

(Topic created on: 04-08-2021 08:47 PM)
76 Views
Orhan0625
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba galaxy a50 telefonuma gelen son güncelleme sonrası telefonum cok yavaşladı ve kasmaya başladı ayrica kisisel ayarlarimda degisiklikler oldu. Ornegin whatsap arama zil sesi bile degisti, dosyalardan bir ses dosyasi bile  ekleyip zil sesini degistiremiyorum. Ses ayari, bildirimler hep farkli  ayrica guncelleme oncesi telefonun hizi guzeldi şimdi mesajlarda ve uygulama geçişlerinde bile çok yavaş, sizden bu konuda yardimci olmanizi rica ediyorum

3 Comments
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
Kanka telefonu formatla
0 Likes
drys
Beginner Level 2
Galaxy A
Aynen bu arada formatlamadan once haberin olsun bilgilerini USB yada SD karta aktar
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Orhan0625,

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Sorunun devamı halinde, incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes