cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Guncelleme hatası

(Topic created on: 02-01-2021 02:32 AM)
88 Views
Cnpoyraz
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonumu alalı 2 veya 3 ay oldu güncelleme geldi ve aktif hale geldi güncelleme ama telefon uygulamaları kendi kendine  kapatmaya başladı zorla durdurdu hatası verdi ayrıca Telefonum  kendi kendine  kapanmaya başladı tekrar açılmaya ve bir sürü yazi çıktı açıldı telefon ama yine uygulamalar  dan atıyor bu nasıl  bir telefon anlamadım aldığıma çok pişmanım şimdiki aklım olsaydı samsung  telefon almazdım verdiğim paraya yazık oldu

4 Comments
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
Hocam bi hata raporu yollayin
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
güncelleme android 10 mu
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
telefonunuz A model ne tam olarak
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Cnpoyraz,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​