cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Google Play sistem güncellemesi sorunu

(Topic created on: 12-03-2022 09:23 PM)
1781 Views
Viva_la_vida
Active Level 6
Options
Galaxy A

Android 13 yükseltmesinden sonra cihazı sıfırladım daha düzgün olsun diye Google Play sistem güncellemesi 1 Temmuza gözüküyor ve güncelleme yapmıyor lütfen yardım edin

A52s 5g

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Google ilgili bir sorun bendede oyle

View solution in context

5 Comments
Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Google ilgili bir sorun bendede oyle
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Böyle olunca genelde bir yazılım güncellemesi sonrası düzeliyor onun dışında düzeltmenin yolu yok sonraki güncellemeyi bekleyin
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum.
Hata raporu göndermek için.
Samsung members> destek> hata raporları> sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini bul tıkla>
Sayfa içerisine bütün cihaz ile ilgili sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorun sıklığını seçip raporu gönderin.
Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında Samsung members uygulaması üzerinden size yazılı bir mesaj ile bir geri dönüş sağlayacaklardır bilgilendirmesini yapacaklardır.
Eğer hata raporunda sorununuzu çözecek uygun yanıt verilmez ise veya hata raporunuza yanıt verilmez ise verilerinizi yedekleyip cihazınızı sıfırlamanız gerekir.
Sıfırlama işlemi için.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Işlemlerini sağlayarak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.
Sorununuzun çözülmediği halinde cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin!
yusuferoglu
Active Level 4
Galaxy A
Peki cihazı sıfırlamak ise yaradı mı telefonda ben de güncelleme yaptıktan sonra sıfırlamaya düşünüyorum çünkü
Viva_la_vida
Active Level 6
Galaxy A
Evet daha stabil oldu