cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Good Lock

(Topic created on: 08-09-2020 01:34 PM)
99 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar Good Lock Türkiye'de yok bildiğiniz gibi bunu nasıl kurabiliriz? Sim kart çıkartıp VPN açtım olmadı.

Nice Look'a güvenmiyorum.
28 Comments
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Nice Lock, güvenli ve yeterli bir tercih. Bu uygulama, Samsung'a ait Good Lock uygulamalarını bir arada toplar ve kullanabilmenizi sağlar.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Good Lock gerekiyor bana ne yazık ki biliyorum aynı işlevde çalıştığını ama güvenli bulmuyorum.
0 Likes
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Söylediğim gibi, bu uygulamada hiçbir güvenlik problemi mevcut değil. Eğer olası bir tehlike mevcut olsaydı, anlaşılır ve uyarılar yapılırdı.
Galaxy A

@uaPie magalesef soyle olmasi lazim turkiyeden hindustan romu atinca galaxy storede var I dirince VPN kur  bukadar

0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Nice Lock "Good Lock" benzeri bir uygulamadır. Good Lock modüllerini, Good Lock uygulamasında olduğu gibi bir araya toplayıp, kullana bilmenizi sağlar. Güvenli ve yeterlidir.

Ama siz yine de Good Lock'u indirmek istiyorsanız. Apkmirror ya da Sammobile sitelerinden APK olarak indirebilirsiniz.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Server error hatası veriyor.
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Server Error hatasının normal olduğunu düşünüyorum. Good lock türkiyede desteklenmediği için, apk olarakta kullanılamıyor.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Soruda zaten nasıl çözebiliriz dedim
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Pek bi çözümü yok. Maalesef.