cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Good Lock (OHOP)

(Topic created on: 12-04-2022 02:01 AM)
266 Views
TheGreatOptimusPrime
Active Level 6
Options
Galaxy A

Herkese selamlar!

Ben neredeyse telefonun bütün kontrollerini
One Hand Operation Plus ile yapıyorum ve benim için olmazsa olmaz Good Lock modülü.
Ama bazı eklemeler yapılması gerektiğini düşünüyorum.Mesela telefonu yeniden başlatmak,mobil veri ve WiFi kontrolü gibi.
Sizce neler eklenmeli?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Mevcut bir kaydırmaya veya ekstra bir kaydırma kolu ekleyerek "Hızlı araçlar" seçeneğini ekle. Hızlı araçlar da mini pencere açılır Wi-fi, mobil veri gibi seçenekleri aktif/pasif yönetebilirsin. Hızlı araçlardaki tuşlar arasında da ekleme ve çıkarma yapabilir. Tuşlara "güç tuşu menüsü" seçeneğini ekleyip kapatma, yeniden başlatma gibi işlemleri de yapabilirsin. Bir önerin varsa Members'dan iletirsin. Gelecek güncellemeler ile eklenebilir.

View solution in context

4 Comments
Vecihi1903
Active Level 7
Galaxy A
Pekte lüzumlu değil ama gelir isede güzel olur.
Galaxy A
Mobil veri ve WiFi kontrolü gelirse inanılmaz pratik olacağını düşünüyorum.
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Mevcut bir kaydırmaya veya ekstra bir kaydırma kolu ekleyerek "Hızlı araçlar" seçeneğini ekle. Hızlı araçlar da mini pencere açılır Wi-fi, mobil veri gibi seçenekleri aktif/pasif yönetebilirsin. Hızlı araçlardaki tuşlar arasında da ekleme ve çıkarma yapabilir. Tuşlara "güç tuşu menüsü" seçeneğini ekleyip kapatma, yeniden başlatma gibi işlemleri de yapabilirsin. Bir önerin varsa Members'dan iletirsin. Gelecek güncellemeler ile eklenebilir.
Galaxy A
Doğru söylüyorsun, ben bunu tamamen unutmuşum.Çok teşekkür ederim hatırlattığın için.
0 Likes