cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Gerçekten telefondan soğudum

(Topic created on: 06-01-2023 03:02 PM)
MuhsingtsA73
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaslar A73 kullaniyorum ama telefondan sogudum son 5.1 guncellemesinden sonra telefon sacmaliyor ekran yan donuyor duzelmiyor ekran kendi kendine kitleniyor acıyorum yine kitleniyor dokunmatik berbatlasti. En son subat ayinda guncelleme geldi hata guncellemeside yok hazirana girdik nerden bulastik bu samsunga

4 Comments
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Maalesef bu sizin cihazınızla ilgili bir sorun genelikle bir telefonda hata olduğu zaman komple hepsinde olmuyor samsung güncelleme konusunda içinde bir sürü performans ve güvenlik ve optimizasyon yazılımları barındırıyor ama ne yazık ki bunlar telefonu komple sorunsuz yapmıyor samsung un yazılım konusunda kendini daha iyi hale getirmesi ve çok fazla cihaz çıkaracağına yazılım üzerinden ilerlemeliler ve daha fazla para akıtmalılar yazılım için ne kadar fazla cihaz olursa yazılım konusunda performanslı olamazlar
SRHTCKMK
Active Level 6
Galaxy A
bundan sonra iphone a gecicem bende yetti artik cok problemli samsung
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yetkili serviste cihazınızı kontrol ettirin Samsung desteği arayarak servis hakkında bilgi alabilirsiniz. 4447711
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MuhsingtsA73,

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes