cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

General mobile gm 9 pro vs a73 işlemci sıcaklığı

(Topic created on: 05-07-2024 07:44 PM)
182 Views
ELBERR
Active Level 9
Options
Galaxy A

image

6 Comments
Galaxy A
Gm20 ve sonrasında soğutucu fan mevcuttur bende de gm22 modeli var siyah renk çok yormama rağmen minimum sıcaklık hissetmişliğim var
ELBERR
Active Level 9
Galaxy A
6 yıldır kullanıyorum asla ısındığını bilmiyorum
0 Likes
Galaxy A
Isınmaz onu yapan mühendis her olacakları hesaba katarak üretmiş
0 Likes
_FVS_
Active Level 10
Galaxy A
A73'ün 778g'si ile GM 9 Pro'nun 660'ı arasında 2 kat güç farkı var. Güçlü bir işlemcinin ısınması normaldir. 30 kusurlar normal bir ısıdır asıl mesele işlemciyi zorladığın zaman kaç dereceye çıkıyor ve performansını halen koruyabiliyor mu? Ben 778g ile optimizasyonu vasat olan ağır bir oyunda en fazla 47 dereceleri gördüm ve hiç performans kaybı yaşamadım. Eski GM 5 Plus ve GM 8 kullanıcısı olarak Allah bir daha General Mobile düşürmesin.
0 Likes
ELBERR
Active Level 9
Galaxy A
Gm 9 ppro kullandım kaç sene güncelleme hariç harika bir cihaz ama ondan sonra gm 20 pro gm gm22 plus berbat cihazlardı
_FVS_
Active Level 10
Galaxy A
General Mobile aslında kendi arayüz tasarımını yapsa tercih ederim. Yaşadığım şehirde Samsung'un servis merkezi yok lakin General Mobile'nin servis merkezi var. Kardeşim GM 20 kullanıyor garantisi bitti, telefon bozulmuştu servis 2 saatte uygun fiyata tamir etti. Benim A52s bozulduğu için İstanbul'a servise gönderdim toplam 9 günde elime ulaştı. Saf androidden nefret ettiğim için GM isterse Snapdragon 8gen 3 işlemcili uygun fiyatlı telefon üretse yine almam.
0 Likes