cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Genel şarj sorunu

(Topic created on: 07-28-2021 04:07 PM)
141 Views
OMRYZC
Active Level 7
Options
Galaxy A

A71 kullanıyorum şarja koyduğum zaman belli bir seviyeye gelince şarj duruyor çıkartıp takmak gerekiyor bunun sebebi havaların sıcak olması canlı destekle görüştüm serin yerde şarja takın diyor denedim hızlı şarj özelliği olan powerbankla buz dolabında şarj ettim hiç kesinti olmadı sanırım gerçekten sıcak havalardan dolayı şarj duruyor bu sorun bir çok kişide olduğu için yazmak istedim boşuna telefona format atmayın ben boşuna format attım.

8 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Bende olmuyor sıcak hava dan kaynaklı olabilir çünkü akım koruma olduğu için telefonda yüksek sıcaklık maruz kaldığı anda akım kesiyor
0 Likes
OMRYZC
Active Level 7
Galaxy A
Eskiden böyle bir şey yoktu sıcak havada bile şarj olmaya devam ediyordu gelen güncellemelerden sonra artık hep böyle oluyor.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Doğru bende yok ama bir ara usb hatası falan oldu bir orda saçmalaya başlamıştı ciddi anlamda can sıkıcı bir durum madem kesiyor şarj ozmana uyarı versin kesildiğinde sesli
0 Likes
OMRYZC
Active Level 7
Galaxy A
Çok haklısın canlı desteği aradım soğuk yerde tak dedi powerbankla dolapta taktım şarj kesilmedi umarım yeni güncelleme ile düzelir bu sorun
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Dolap derken
0 Likes
OMRYZC
Active Level 7
Galaxy A
Buzdolabı yani 😄😂
0 Likes
MeHmEt99