cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Gelmesini İstediğim Özellikler

(Topic created on: 03-07-2021 05:56 PM)
213 Views
ssadiyedier
Active Level 10
Options
Galaxy A

Galaxy a30 a 1 şubat 2021 güvenlik güncellemesi ile birlikte telefonuma edge panel ve Edge Lighting özelliği gelir mi yoksa android 11 one ui 3.0 ile mi gelir

M30s One UI Core Olmasına rağmen onda var
A30 da Düz One UI var onda yok

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SadiA30,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Cihazların yazılım içerikleri güncelleme yayınlandığında görüntülenmektedir. Güncelleme yayınlandığında "Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme > Son Güncelleme Bilgileri" bölümünden, en son yazılım ile gelen yenilikleri görebileceksiniz. 

Bu önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

4 Comments
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy A
M30s'de şuan One UI 3 (core) var, edge panel ve edge lightning One UI 2.5 ve 3 sürümleri ile kullanıcılara sunuldu(bazı cihazlar 2.5 sürümde almadı). A30 Android 11 güncellemesini aldığı zaman aynı özellikler A30a da gelecektir.
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
katılıyorum 👍👍
Galaxy A
One UI 3 ile Edge Panelin her cihaza gelmesi planlanıyor zaten basit bir özellik bence A01 e kadar her cihaza verilcek
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SadiA30,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Cihazların yazılım içerikleri güncelleme yayınlandığında görüntülenmektedir. Güncelleme yayınlandığında "Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme > Son Güncelleme Bilgileri" bölümünden, en son yazılım ile gelen yenilikleri görebileceksiniz. 

Bu önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD​