cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Gelen Güncellemelerin Çöplüğü:/

(Topic created on: 08-17-2022 10:01 PM)
250 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Selam, bu söyleyeceğim sorunu 3-4 gündür yaşıyorum. Gelen Temmuz Yaması ile 120hz telefonda aşırı kasıyor, 60hz bile daha hızlı ve akıcı hissettiriyor. Örneğin YouTubeda geziyorum, hızlı bir kaydırma yapmaya başladığımda telefon sanki Grand Neo gibi kaydırmaya yapıyor. Umarım gelecek olan Ağustos yaması ile de telefon çökmez... Cihaz Galaxy A53 5G, işlemciden diyenler gitsin kendisini işlemcisi kötü diye avutmaya devam etsin..

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba UygarGalaxyA53TabA8,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aleykümselam

Öncelikle cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bu sorun ile ilgili olarak hata raporu gönderebilirsiniz yetkililere Bu sayede geri bildirim göndererek bir sonraki gelecek güncellemenin daha iyi olması için bu faydalı olabilir

Bir şey daha söyleyeceğim ama yanlış anlamazsan da çok sevinirim Sen telefonunu aldığın zamanlarda hatırladım kadarıyla
A53 model cihaz s20fe model cihazdan daha pahalı idi diye hatırlıyorum Ama yanlış hatırlıyor da olabilirim yine de bu iki cihazın fiyatları birbirine yakındı keşke
S20fe Snapdragon işlemcili olan bu cihazı alsaydın daha iyi olurdu yanlış anlama senin kullandığın cihaza Ben Kötü veya kalitesiz demiyorum ama bunu alsaydın daha iyi olurdu diye düşünüyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Keşke aynı fiyatta olsalardı veya a53 daha pahalı olsaydı, S20fe 10.600dü mağaza, ben a53ü 7600e aldım
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Anladım. Neyse yine de kafana takma hata raporu gönder geri bildirim sayesinde belki sorunu çözerler.
Cihaz yeni olduğu için yazılım uyuşmazlığı olabilir.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Umarım öyledir, düzelir inşAllah
Berk99
Active Level 8
Galaxy A
samsung kendi ürettiği exynos işlemcilerini doğru duzgun optimize edemiyor.
Snapdragonlu cihazlarda daha az sorun var exynos'a göre.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Keşke yoruma video yanıt verilebilseydi
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba UygarGalaxyA53TabA8,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes