cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Gelen Çağrı Ekranı

(Topic created on: 01-27-2020 11:23 AM)
350 Views
auozturk
Active Level 3
Options
Galaxy A

A70 kullanıyorum. İş görüşmeleri için gün içinde onlarca telefon görüşmesi yapıyorum. Gelen çağrı ekranında arayan kişinin önceden kaydedilen kartvizit bilgileri ekrana geç düşüyor. Resim küçük görünüyor. Note 3 kullandığım zamanlarda ekranın yarısı arayan kişi resmi ile kaplıydı. Ayrıca şirket görev unvan gibi bilgiler de ilk çağrı abında görünüyordu. Şimdi ise bir süre çalmasını bekliyorum ki hangi firmadan arama geldiğini göreyim.

Ya rehbere kişi adını firma ismiyle kaydetmem gerek ya da yazılımcı arkadaşlar bir güncelleme yapabilirlerse sorun çözülmüş olur. 

Benim gibi düşünen kaç kişi var acaba ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba auozturk,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Kişi bilgilerinin geç görünme sorunu için bize video ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır.

Pie sürümü özelliğinde rehberdeki kayıt resmi, arama sırasında ekranda küçük görünmektedir. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamız ile aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

2 Comments
THNDRBLT
Active Level 3
Galaxy A
maalesef j6 plus kullanıyorum aynı durum bendede var android 10 u bekliyorum
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba auozturk,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Kişi bilgilerinin geç görünme sorunu için bize video ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır.

Pie sürümü özelliğinde rehberdeki kayıt resmi, arama sırasında ekranda küçük görünmektedir. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamız ile aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD