Highlighted
Active Level 3

Samsung galaxy a7 2017 model telefonuma gece modu özelliği hala gelmedi.

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba fb1993,

Ben Bordo. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamız ile aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
6 Yorum
Highlighted
Active Level 4
a72017 zaten pie gelmicekki
geçe modu gelsin one ui yuklemek isterseniz rom yada benim önceden yaptığım
one ui apkmirror +apkcloner+thema
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 9
android 9 normalde a7 2017lere gelecek hatta onjn için çalışmalar yapıldı fakat android 10 çıktığı için çalışmalar yarıda kaldı
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 4
doğru gelmesi lazımdı çünkü j7pro 2017bmodel ona bile geldi
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 4
alternatif rom yükleyebilirsin ve one ui apkmirror ve tema ve one ui uygulumalari
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 6
a7 ye herhangi bir ui güncellemesi gelmeyecek
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba fb1993,

Ben Bordo. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamız ile aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...