cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Garanti kapsamı,teknik servis?bilginizi almak isterim

(Topic created on: 04-02-2024 08:28 PM)
72 Views
Osmanlıtorunu
Active Level 8
Options
Galaxy A
Selamun aleyküm arkadaşlar sonunda daha iyi bir cihaza kavuşacağım öyle umuyorum geçtiğimiz günlerde de A52s almak istediğimi bazı arkadaşlara danışmıştım.Haftaya salı veya çarşamba günü umuyorum ki aksilik olmaz ise A52s almaya gidicem.Bu 2.el A52s temmuz 2024 e kadar garantisi mevcut.

Sizlere danışmak istedim,garanti,teknik servis konusunda.Cihazda amoled yanığı ve pil zayıflığı için teknik servis bunu garanti kapsamında değiştirir mi acaba?piller genelde garanti kapsamında değişir diye biliyorum ama ekran konusu aklıma çok takılıyor amoled yanığı olduğu için yeni ekran takarlarmı.Yorumlarınızı beklerim saygılarımla...
17 Comments
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Evet ikiside değişiyor ama bişey sorabilir miyim sana
Galaxy A
Elbette sorabilirsin
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
1. Niye ikinci el
2. Niye a52 s eski değil mi o
Galaxy A
8.500-9500 tl bütçem var elime fırsat geçti 2.el geçici olarak a51 kullanıyorum 4 senesini doldurdu.A52s halen 2 yıl oldu diyebiliriz,kullanan çoğu kişi halen memnun
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Aslın da a34 alsan daha iyi değil mi ikinci el yada sıfır
Galaxy A
2.el mevcut a34 lerde ama A52s çok aklımda kaldı delikli kamera ekranına a51 ile alıştım a34 teki çentik bana a24 kullanıyormuşum gibi hissiyat verir 😀 zaten performans olarak kafa kafaya gibiler.epeyden kıyasladım ayrıca snapdragon işlemcili cihaz özellikledr 778g yi kaliteli buldum.
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
👍
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Kaç lira istediler
0 Likes
Galaxy A
Temmuz 2024 e kadar garantisi olan 8000 tl fiyatı.Haziraz a kadar garantisi olan var telefoncu satıyor 10 bin tl net.