cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Game optimizing service nasıl devre dışı bırakılır

(Topic created on: 05-22-2021 11:28 PM)
2124 Views
KaanErsoyS23
Active Level 8
Options
Galaxy A

Android 10da iken güncellemesini kaldırdığımda bile yüksek fps artışı oluyordu. Android 11e güncellediğimden beri oyunlar kasıyor. Çünkü game optimizing service(gos) güncellenmiş ve güncelleme kaldırılmıyor. Youtubede vs devre dışı bırakıp eski hali ile karşılaştıran kişiler var arada bayağı yüksek farkla devre dışı iken daha iyi oluyor. Bu servis oyunu optimize edeceğine donduruyor. İsteyen araştırabilir fps farkını. Sadece bilenler yazarsa sevinirim bunun nelere sebep olacağını biliyorum.  Root yok pc yok.  Teşekkür ederim

7 Comments
Galaxy A
Youtubeda az önce denk geldim yapılışına gos disable one ui 3.1 yaz çıkar büyük ihtimal karışıktı yaptıkları
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy A
Yaptıkları knox sayacını değiştirir diye güvenip yapamıyorum 100 tane uygulama kuruyorlar kolay yolu var ise yapacağım yok ise artık a30dan mobil oyun oynanmaz. Pubg oynanmıyor 20fps ortalama alıyor
Galaxy A
S10e den bile oynanmıyor ne yazık ki knox sayacı hakkında tam bir bilgim yok ama direkt müdahalede bulunmuyoruz zaten değişeceğini sanmam ama en iyi seçenek samsunga bulaşmamak gibi oyun odaklıysak :(
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Ben android 10 dayım. Güncellemesini kaldirsam f ark edecek mi ?Screenshot_20210522-231618_Settings.jpg
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy A
15 20 fps ye kadar oyundan oyuna **bleep** ediyor ben pubgden örnek vereyim normalde oynarken 42 derece ve 35fps ortalama alıyordum. Güncelleme kaldırınca 40derecelere bile çıkmıyordu ve 40 45fps alıyordum çok akıcıydı
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Teşekkürler yarin ilk iş denemek😁 Umarım andorid 11 de de güncelleme kaldırmayı bulursunuz
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba KaanErsoyA30,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes