cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Game Launcher Bildirimleri

(Topic created on: 05-10-2020 09:29 PM)
2525 Views
Enesmustafa
Active Level 2
Options
Galaxy A
Samsung Galaxy A50 kullanıyorum.

Samsung destek tarafından telefonumun sıfırlanması istendi ve sıfırladım. Tekrar telefonumu kurduktan sonra oyuna girdim ve oyun sırasında bildirim geldiğini farkettim.Eskiden gelmezdi yani arka planda sessiz gelirdi ve beni rahatsız etmezdi.Oyun sırasında bildirim gelmesi çok can sıkıcı yardımcı olursanız sevinirim. 

0 Likes

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Anladığım kadarıyla sorununuz oyun sırasında bildirim gelmesi. Game Booster ile bunu engelleye bilirsiniz. eğer bu sorunu çözmez ise "rahatsız etmeyin" modunu çalıştırın.

"Ayarlar > Bildirimler > rahatsız etmeyin" "rahatsız etmeyin > istisnalara izin ver > medya sesi açık olmalıdır."

Aşağıdaki görseller game booster ayarı içindir.

View solution in context

Solution
L4st
Active Level 10
Galaxy A
7 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Game launcher a girdikten sonra sol menüden oyun bildirimleri seç sağ üstteki üç noktadan ayarlayabilirsin
0 Likes
Enesmustafa
Active Level 2
Galaxy A
Öncelikle yanıtladığın için teşekkür ederim.Göstermiş olduğun şey oyunun bana fırsatlar veya diğer şeyler için gönderdiği bildirimlerin nerde gözükeceği.Ama benim sorunum whatsapp ve diğer uygulamalardan gelen mesajların gözükmemesi.Sorunumun çözümünü buldum yanıtlayan diğer kişilerden.Tekrardan teşekkür ederim.
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Anladığım kadarıyla sorununuz oyun sırasında bildirim gelmesi. Game Booster ile bunu engelleye bilirsiniz. eğer bu sorunu çözmez ise "rahatsız etmeyin" modunu çalıştırın.

"Ayarlar > Bildirimler > rahatsız etmeyin" "rahatsız etmeyin > istisnalara izin ver > medya sesi açık olmalıdır."

Aşağıdaki görseller game booster ayarı içindir.
Enesmustafa
Active Level 2
Galaxy A
Çok teşekkür ederim navigasyon çubuğu bende hareketli olduğu için oyuna girerken orası gözükmüyor bildirim panelinde gözüküyor benim de aklıma hiç gelmemişti.Şimdi düzelttim sorunumu teşekkür ederim ilgin için
Solution
L4st
Active Level 10
Galaxy A
şu şekilde yapabilirsin
Enesmustafa
Active Level 2
Galaxy A
Çok teşekkür ederim navigasyon çubuğu bende hareketli olduğu için oyuna girerken orası gözükmüyor bildirim panelinde gözüküyor benim de aklıma hiç gelmemişti.Şimdi düzelttim sorunumu teşekkür ederim ilgin için
L4st
Active Level 10
Galaxy A
birşey değil👍👍