iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Galxy A51 telefonumun son güncellemesin den sonra Kamera açılmıyor

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-08-2022 03:34 PM)
Abdulleh46
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy A

Güvenlik ilkesi kamera kullanımını engelliyor hatası alıyorum ne yapmam lazım 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Selamünaleyküm Merhaba iyi günler.
Eğer 3 parti bir tane kamera uygulaması kullanıyorsanız cihaz bu uyarıyı veriyor olabilir Eğer cihazınızın orijinal uygulamasını kullandığınız halinde bu sorunu yaşıyorsanız verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum cihazı sıfırlama işlemine rağmen Sorun devam ederse bu durumun detaylı kontrol edilebilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir Ayrıca servis işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiyi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.
444 77 11

Çözümü orijinal iletide görüntüle

3 Yorum
Çözüm
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Selamünaleyküm Merhaba iyi günler.
Eğer 3 parti bir tane kamera uygulaması kullanıyorsanız cihaz bu uyarıyı veriyor olabilir Eğer cihazınızın orijinal uygulamasını kullandığınız halinde bu sorunu yaşıyorsanız verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum cihazı sıfırlama işlemine rağmen Sorun devam ederse bu durumun detaylı kontrol edilebilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir Ayrıca servis işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiyi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.
444 77 11
GALAXY44
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
Kamera ve mikrofon erişimi varmıScreenshot_20220508-161947_Samsung Members.jpg
GALAXY44
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
BöylemiScreenshot_20220508-162042_One UI Home.jpg