cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galeri ve fotoğraflar

(Topic created on: 03-09-2023 08:27 AM)
173 Views
YusufCanN
Active Level 3
Options
Galaxy A

Öncelikle herkese hayırlı günler. Yaşadığım problemi buraya mı yazmam gerek bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim.

Galerim ve google fotoğraflarım eşleşmiş yani google fotoğraflar galerimi yedeklemiş kısaca. Ben google fotoğraflarımı sıfırlamak istedim ve kamerayla çekilmiş tüm resimleri çöp kutusundan dahi sildim (galerimin yarısı) bunu farketmem çok uzun sürmedi, ne yaptıysam düzeltemedim.
Sorum şu google fotoğrafları galerimi silmeden nasıl sıfırlarım ve sildiğim o görüntüleri geri getirme şansım var mı?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Tarayıcıdan Photos.google.com gir. Oradan bakabilirsin. Cihazdaki dosyaları göstermez sadece yüklenenleri gösterir. Öncelikle Fotoğraflar uygulaması ayarlarından yedeklemeyi ve eşitlemeyi kapaman gerek. Fotoğraflar uygulamasında kitaplık bölümüne de bakabilirsin.

View solution in context

0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Durumu kontrol ettirmek için Samsung destek hattını arayıp uzaktan erişim talebi oluşturmanızı öneriyorum. 4447711

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Tarayıcıdan Photos.google.com gir. Oradan bakabilirsin. Cihazdaki dosyaları göstermez sadece yüklenenleri gösterir. Öncelikle Fotoğraflar uygulaması ayarlarından yedeklemeyi ve eşitlemeyi kapaman gerek. Fotoğraflar uygulamasında kitaplık bölümüne de bakabilirsin.
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Durumu kontrol ettirmek için Samsung destek hattını arayıp uzaktan erişim talebi oluşturmanızı öneriyorum. 4447711
0 Likes