cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy buds 2pro

(Topic created on: 02-23-2024 12:56 PM)
144 Views
ykup
Active Level 1
Options
Galaxy A
Merhaba arkadaşlar galaxy buds 2 pro bağlantı kopma sorunu yaşıyorum telefon elimdeyken sorun yok arka cebime koyduğumda kısa süreli kopmalar yaşıyorum servise verdim kulaklıkları degistirdiklerini söylediler ama gene aynı durumu yaşıyorum apple pro kulaklıkları taktığımda aynı sorunu yaşamıyorum ne yapabilirim, 
0 Likes
11 Comments
bayibocan
Active Level 5
Galaxy A
Maalesef bendede var buds 2 pro ciddi bir hayal kırıklığı cızırtı problemi desen var stabilize olmaması da ayrı bir dert
ykup
Active Level 1
Galaxy A
İade edemiyormuyuz garantisi var
bayibocan
Active Level 5
Galaxy A
Konuyla alakalı detaylı bilgi sahibi değilim istersen samsung a yaz veya ara ama onada otomatik cevap verirler diye korkuyorum (!)
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Bende de çekim mesafesi sıkıntısı var. Bundan önce Oppo Enco Air kullanıyordum, çekim konusunda çok memnundum, gerçekten çok başarılıydı ama Buds 2 Pro bu konuda çok kötü. Acaba bir tek bende mi bu sıkıntı var yoksa hepsi mi böyle?
ykup
Active Level 1
Galaxy A
Apple kulaklık taktığımda sorun yaşamıyorum
0 Likes
_KR0N0S_
Active Level 8
Galaxy A
Kullandığınız cihaz nedir hocam,buds 2 pro samsung cihazlara göre optimize edilmiş bir kulaklık,ben s21 ultra ve s24 ultra ile kullanıyorum dediğiniz sorunları yaşamadım hiç.
ykup
Active Level 1
Galaxy A
Samsun a54 kullanıyorum
0 Likes
_KR0N0S_
Active Level 8
Galaxy A
Kulaklık verilerini sıfırlayıp tekrar bağlanın belki işe yarayabilir,demekki s serisi kadar iyi optimize edilmiyor diğer seriler,ilginç.
0 Likes
ykup
Active Level 1
Galaxy A
İade edebilirsem birdaha almiycam
0 Likes