cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy a71 guncelleme

(Topic created on: 05-27-2022 11:22 AM)
533 Views
ALTAYY
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Bu nedir android 12 de degil benim zaten onei 3.1 tekrar niye guncelleme geliyor
10 Comments
samsunggA71
Active Level 3
Galaxy A
Benim de aynı durum 12 beklerken ne geldi
kemalX
Active Level 4
Galaxy A
Yazım hatası olmuş gelen güncelleme 12
samsunggA71
Active Level 3
Galaxy A

Daha  yazım hatası yapılıyorsa güncellemede ne hatalar vardır düşünemiyorum. Yazım hatası diyorsun ama özellikler kısmını okuduğumda aynı şeyler yazıyor telefonu çift dokunuş ile açma kapama bunlar zaten şuan mevcut

kemalX
Active Level 4
Galaxy A
Güncelleme gayet stabil.sadece yazım hatası var
Galaxy A
Ya neden böyle kötüledin anlamıyonmu kardeşim adamlar metni yanlış yazmış o zaman niye versin güncellemeyç gayette stabil böyle önyargılı olmamalısın güncelle android12 olacaktır bak gör dediğin gibi hatalar varmıymış adamlar gecegündüz çalışıyo belki a71için. Yeniden yaptılar yazılımını.
samsunggA71
Active Level 3
Galaxy A
Kardeşim öncelikle android 12 yi kötülemedim sen önce ne yazdığımı anla öyle yorum yap. Kullanmadığım bir şey hakkında yorum yapamam ve Android 12 şöyle kötü böyle kötü demiyorum anlıyorsan. Telefona güncelleme gelmiş 12 geldi sandım bakıyorum hâlâ android 11 one uı 3.1 yazıyor ben de neden bunu gönderdiklerini anlamadım buraya baktım güncellemenin android 12 olduğunu buradan öğrendim. 12 için yeterince beklettiler yazıya önem vermeyen şirketin yaptığı yazılımda kim bilir ne hayatlar vardır bu benim düşüncem herkes kendi düşüncesini söyleyebilir. Platformda boş yapmayalım.
Galaxy A
Ne anlamaz çıktın be güncelle bak böyle konuşup durma burda. .
samsunggA71
Active Level 3
Galaxy A
İstediğim gibi konuşurum burası bunları konuşmak için var. Android 11 diye gönderilen güncellemenin 12 olduğunu anlamadığımı nereden çıkarttın?